čím to je ze muzi po vztahu vhupnu hned do druheho?

0vecka

toto je typicka zenska vlastnost... ak chlapom na vztahu zalezalo tak maju casto depresie a vsetky ho obchadzaju oblukom... pritom zena sklamana so vztahu je ako magnet na vsetkych ktori nemaju bohvie ake naroky...

lost

"Po rokoch clovek zisti, ze preplaval zivotom a je stale sam."

A je to snad zle? :)

ak clovek plava sam, tak si to aspon uzije :D

alebo aj : cas uteka pomalsie, clovek subjektivne zije dlhsie :D

AdamKrt

Volakedy, ked mi co len nevyslo rande, tak som si daval dlhe mesiace, ci rok pauzu. Po rokoch clovek zisti, ze preplaval zivotom a je stale sam.

Co som sa rozisiel s priatelkou, tlacila extremne na mna, nech to znova spolu skusime. Cim viac ona chce, tym viac hladam novy vztah.

Nechcem sa umarat smutkom, pretoze to boli. Cloveku ta laska, ten pocit spriaznenej duse chyba a preto sa ho snazi smerovat novym smerom.

Tak isto je to nieco, co si tazko priznavam, ze dokazem fungovat aj bez expriatelky. Je to o to tazsie, ked obaja miluju jeden druheho, ale cloveku dojde, ze len laska nestaci, ak ten jeden nevie akceptovat druheho a presadzuje si stale svoje. A tak je to i pri rozchode. Cim viac expriatelka chce, tym rychlejsie chcem zabudnut a tym viac tuzim byt stastny v novom vztahu, aby som uz na nu nemusel mysliet, pretoze viem, ze by to nikam neviedlo.

xdanielax

Maoam - velmi pekne
ale zaroven uznavam, ze to neplati u kazdeho muza. Nejaka ta vynimka sa najde. (mozno len chce dokazat, aky vie byt samostatny :DD )

Maoam

ale z mojho pozorovania je to tak, ze ak clovek velmi lubil, jedno ci muz, alebo zena a iste povahy, introverti, velmi citlivi ludia, s velkym srdcom potrebuju dlho na zotavenie sa a nie su schopni a ani nechcu ist do noveho vztahu

je jedno, akeho su pohlavia, proste potrebuju dlhu pauzu

videla som aj to a dokonca zazila aj na vlastnej kozi