pomôžte...maturita ..a odpadnutie

Príspevok v téme: pomôžte...maturita ..a odpadnutie
natusa42

dobrý den ..
porasdte mi prosim niekto ....dnes som písala maturity..,skoro som pri tom odpadla,nemohla som ich ani dopísať ..psychika ....čo mám robit ?aby sa mi to nestalo aj zajtra na angline ? prosím poradte mi ..nepomaha mi nic..ani voda,ani vnutorne ukludnenie ...co mam vyskusat ? ..myslite si,že je vhodne si dať nieco na upokojenie ???:( som uiplne zufala...kvoli zdravotnemu stavu som asi dovrbila totalne maturitu !:(:(

Maoam

natusa42: tak k zlozitosti testov sa vyjadrovat nebudem, lebo som tam vcera a predvcerom nesedela osobne, takze by bolo asi dost opovazlive hodnotit uroven pisomnych testov, to uz prenecham kompetentnym, ale, natusa, tvoj psychicky stav a stav tvojich nervov je dosledkom vies coho - ty to velmi dobre vies a teraz vidis, co mas z toho...mala si ho vlani v lete kopnut vies kam a dosledne to ukoncit

si nervovo a psychicky uplne v riti, to je fakt, proste si uplne vysata a ja sa vobec necudujem, ze si sa v prvej moznej zatazovej situacii kvoli tomu poskladala, ako je jasne, ze nervy z ocele nemas a nikdy mat nebudes (beztak), ale kvoli tomu, s cim sa trapis uz vyse roka, si na tom tak, ako si

kladiem ti na srdce, v zaujme vlastnej buducnosti a v zaujme VS-studia, ktore ta caka a maturita bude v porovnani so skuskami na VS malina, sekni s tym, hned po ustnych maturitach a poziadaj o pomoc rodinu (rodicov)

viem, ze sa toho obavas, lebo ti budu do oci vraviet veci, ktore nechces pocut, ale su to tvoji rodicia a vo vnutri, napriek tomu, ze si ich sklamala, ta maju radi a svoju dceru PODPORIA, uvidis, sice ti vynadaju, sice ti budu vela vycitat, ale ak poziadas otca, aby si to s nim vybavil, urcite sa vlastnej dcery zastane, aby si raz a navzdy mala pokoj od toho, ktory ti len saje energiu a ktory z teba urobil psychicku trosku

a po ustnych maturach sup-sup k psychologovi, daj sa do septembra dokopy a chod na VS

drz sa!!! a ziadne vyhovorky uz nechcem pocut

odidos

xdanielax po anglicky viem velmi dobre a filmi pozeram bez titulkou ale tej nahravke fakt nebolo rozumiet. Mrmlali si po pod nos , artikulacia nulova rozumel som o com sa asi tak bavia ale veci na ktore sa ma pytaju v otazke som nevedel jednoznacne. Asi mam zlu kratkodobu pamet :)

RNG

Mojej zene pomaha na stresove situacie SJW. Ale stres treba celkove adresovat, nestaci brat len rozne doplnky. Stres treba odstraqnit, lebo sposobuje nie len takuto situaciu, ale stovky zdravotnych problemov, skor ci neskor.
Viac najdes cez google uvedenim mojho nicka a slova stres.Nemam cas sa stale opakovat.
Inac casto je to spojene aj zo zlum spankom pred ocakavanymi stresovymi situaciami, pozri aj pod slovom spanok. Samozrejme neodporucam ziadne lieky na spanok, to su celkove podla mojho naszvoslovia "navykove oblbovaky", ktre znizuju mozgovu kapacitu a aktivitu.

xdanielax

bingham - tebe to pustali este z magnetofonovej kazety? :DDD

mimochodom, to co za ucitelku ste mali, ked pocas roka mas jednotky a potom na teste nerozumies napisanej vete? To asi nie je dobra priprava, a urove testu je niekde uplne inde, nez uroven triedy. Takze to nie je chyba v tebe - avsak len pokial si nevedela, co na tom teste mozes ocakavkat.
Pocuvate vobec niekedy anglicke konverzacie pocas hodiny?

a co sa tyka toho stresu, skus sa nestresovat uz teraz na ustnu, ved to bude hroza, ked uz teraz na to myslis! Alebo, mas cas, tak by si mohla navstivit odbornika, nech ti poradi co a ako - to by bolo idealne.

bingham

tak pozor...to co sa pustalo...tomu hadam nerozumel nikto(ani ked som ja maturoval)...to bola strasna hovadina...len bla..bla bla... :D

jankaaaaaaaaa

to je dost smutne ze cele roky si mala super znamky a na maturite nerozumies ani jednej vete po anglicky?? potom by si sa mala porozpravat s ucitelkou ze co vas za tie 4 roky ucila a zaco ti davala znamky

natusa42

odidos ..keby si bol videl,tu B2 ku :(:( tak ti pride zle,ako aj mne prislo..listening uplne totalne pass...to som nerozumela NIC ,ale vazne,ze ani vete ...keby som nevedela,že je to nejake interview,tak neviem o com hovoria :(

a pootom ta gramatika !ma totalne zabila ..ale totálne ..ja som nechápala ani jednej vete súvisle ...vedela som si preložiť len " členy " ..a vieš ,čo bola najvačšia sranda ?že som sa ucila na tuto maturitu polroka,polroka som mavala doucovania ...a tak dalej ..a nielen z AJ ..ale aj SJ..a sj tiez som nenapisala ktovieako ...ma ide porazit zo vsetkeho,mam chut buchat hlavu o stenu ..a to si vazne nechcem predstavit ani len tie ustne ...:( vazne nie...a pritom sa cele roky ucim vyborne...:(:(
dnes to bola tipovačka..čo bude tam ?...ja už vazne neviem..
aj tebe drzim prsty ,nech to zvladnes :)

jankaaaaaaaaaaaaaaa
ono ...vies..keby si bola v mojej kozi,tak " chapes " ...

jankaaaaaaaaa

jezis ja vas nechapem ze mate az take stresy. nerozumiem ci je to vychovou, ci celkovym tlakom spolocnosti alebo co...