pomôžte...maturita ..a odpadnutie

Príspevok v téme: pomôžte...maturita ..a odpadnutie
natusa42

dobrý den ..
porasdte mi prosim niekto ....dnes som písala maturity..,skoro som pri tom odpadla,nemohla som ich ani dopísať ..psychika ....čo mám robit ?aby sa mi to nestalo aj zajtra na angline ? prosím poradte mi ..nepomaha mi nic..ani voda,ani vnutorne ukludnenie ...co mam vyskusat ? ..myslite si,že je vhodne si dať nieco na upokojenie ???:( som uiplne zufala...kvoli zdravotnemu stavu som asi dovrbila totalne maturitu !:(:(

odidos

ou tak to fakt sucitim. Ta b2 bola tazka aj pre vysokoskolakov. Mna nasralo to ze som nic nerozumel lebo v tom magnetofone to rezonovalo a ty sprosty briti neartikuluju... som si domyslal co asi tak vypravaju. Drzim palce na ustnych snad to nejako dame ! : )

natusa42

no praveze ja este horsie,ja z B2!!:(:(:( -..takze si vies predstavit ten zabijak ...aky som mala ..no nic...ja som tiez slovencinu dodrbala ..ale anglinu este viac..mozem si gratulovat :(

odidos

natusa42 pisala si z b1 ? ta bola celkom lahka az na to pocuvanie. ja som mal nervy dokopy asi tak 10minut ked rozdali v pondelok temy na sloh.. mimochodom slovencinu som totalne dodrbal, modlim sa za 33%...

natusa42

nooo ludia ..dala som si sedatif ..Pc ..to uzivam,ked som v takych zatazovych situaciach,lebo ich nezvladam ( logicky) ..
a áno,spravila som tie maturity pisomne,lenže nie tak ako som si predstavovala :( bohuzial ...ano,ako spravne poznamenala Metseger ,som perfekcionistka a chcela som ich spraviť aspon minimálne na 70 %,.ale zbabrala som to celé ...

a dnes mi bolo chvilkami zle,na odpadnutie,som mala nizky strasne tlak ..ale potom sa to nastastie od pana Boha ukludnilo trosku a ...teraz poobede už iba dozvuky -revem ako zmyslov zbavena,inak celkom v pohode

len sa velmi BOJIM ustnych,ked teraz sa mi toto dialo a neviem ,co teda robit

Izabelka_MT

no ja budem rada ak zmaturujem a nepôjdem v septembri ... tej záťaže na psychiku je toho na mňa už priveľa ....

Meretseger

Isteže maturitu dá prakticky každý, ibaže sa mi zdá, že natusa je perfekcionistka, takže prejsť zaručene prejde, ale možno ju bude trápiť, AKO prejde.
Pozri, ja som zhrabla štyri dvojky a z angličtiny, kde som si najviac verila, dokonca trojku (na ústnych). Okej, zrazilo ma to na kolená a sebavedomie som mala nejakú dobu ešte viac na s*ačky ako predtým, ale ináč to naozaj nikto nevnímal tak katastrofálne ako ja - ani len moja despotická matka! - a teraz, po roku, sa na tom usmievam, aký bordel som kvôli tomu robila...:) A som teraz rada aj za Ečko, hlavne, že mám skúšku z krku :D
Okej, je to priemerné, uznávam. Ale predsa len, nestojí na tom celý svet. Známka je jedna vec, inteligencia druhá, tak hlavu hore a jdeš dál:)

orchidejka

ja osobne som si niekedy persen davala pred skuskami, ked som uz situaciu viac menej nezvladala. trosku pomohlo ale nic extra od toho necakaj..obsahuje medovku, matu a valerianu, takze tak :)
www.adcc.sk