Ako zvladate problemy, ktore nezvladate?

Príspevok v téme: Ako zvladate problemy, ktore nezvladate?
TMSILVESTER

Ako zvládate problémy, ktoré nezvládate??
Niekedy mám chuť odísť z reálu, ale nedá sa, lebo mám dve malé deti, pre ktoré sa mi oplatí žiť..
Ked vás nechápe vlastná polovička...ktorej stále dávate nové a nové šance...ale je to všetko v háji..
A kto je za tým iba svokraaaaaaa!
Nik iný,,iba ona jediná mi zbabrala celý môj život.....obrátila mi manžela naruby, ako sa hovorí,,,on žije s ňou, ju počúva, rešpektuje......
a mňa viní za všetko,,,ibaja som za všetkým a za všetko vinná!
Už to nezvládam...
A nezvládam tak reálny problém ako aj tuna PC virtuálny.....
Už nemám dosť sily....a nechce sa mi už vôbec žiť....
Asi ma Boh tak veľmi miluje, ked musím toto všetko znášať...
A najviac ma bolí to,že tí, ktorí sú silnejší a v práve...vás ustavične sekirujú..tak ako ten môj,,lebo má po boku ochranu..tak na druhej strane niekto virtuálny PC,,osoba,,,ktorá môže všetko....
Ako mám toto prekonať...lebo ja už takto nemôžem dalej..

9559005

ahoj! tak mu to skus naznacit alebo pohrozit mozno aj rozvodom. alebo mu skur navrhnut nejaky vylet chod s nim na veceru a tak mu povedz ze nieco tomu chyba a chces to riesit!!! lebo ti na tom vztahu zalezi ale na druhej strane neviem ako vazne je to medzi vami...ked si mlada na co si kazit zivot? mozno sa zmen aj ty bude milsia kup mu darcek len tak na znak ze ho mas rada. A svokra? s tou ma problem asi kazdy...zevraj ako sa chlap sprava k mate tak sa sprava aj k svojej zene...to mas tak ale drziiim palce!