Bolest klbov a trpnutie

Príspevok v téme: Bolest klbov a trpnutie
sii

Ahojte vsetci,
hladam pomoc tu z vasich nazorov a skusenosti, kedze lekari sa len necinne prizeraju a hustia mi do hlavy ze som zdrava.
Asi v oktobri minuleho roku som mala silny zapal mocoveho mechura z toho zapal obliciek. To som si preliecila lenze potom mi zacalo tprnut cele telo najprv nohy, ruky, tvar atd. Toto putovanie po tele prestalo lenze nohy mi trpnu stale, co by sa snad dalo aj prezit. Najhorsie vsak na tom je to ze asi pred tromi tyzdnami ma zacali boliet klby, na rukach a nohach, boli to strasne, svrbi a pali zvlasny pocit. Nohy aj ruky mam ale strasne studene ako lad. Chcela by som vas poprosit o rady a skusenosti co by to mohlo byt, bola som uz na vsetkych moznych vysetreniach, ze vraj som zdrava, ze si nemam vymyslat. Lenze ja uz zacinam byt zufala. Predtym mi nikdy nic nebolo.
Dakujem vsetkym za prispevky

miba

zdravim sii.
viem ze uz je to nejaky cas, ale rada by som sa opytala aku ste mala diagnozu. ako ste dopadala. mam velmi podobny problem tak by som bola rada za kazdu radu. dakujem

ludo

napis mi majl. Myslim ze ti pomozem. V majli mi napis detailne ako sa ti to stalo a co citis a ako si sa liecila atd... Verim, ze najdeme riesenie :-)

RNG

Sii,marcia, niekde mas v tele nieco zakuklene, nejake chlamidie alebo znizenu obranu voci virusom, tie sposobuju poskodenie nervovej izolacie a z toho vyplyvajuce nervove problemy.
V prvom rade by som adresoval viralnu imunitu(selen 400 mcg, zinok 50 mg,probiotika-take co obsahuju lactobacilus bulgaricus,pripadne baza, astragalus echinocea a samozrejme aspon 2-3 gramy vitaminu C.
Potom by som bral plno rybacieho oleja, ktory obsahuje DHA a EPA, potrebne na zahojenie poskodeneho nervoveho obalu, myelinu.(Napr Max EPA, 3x4 gramy)

Ak je to dosledok zakuklenej boreliozy alebo chlamidii, ktore oslabili telo a preto si dostala aj tu infekciu ladvin, tak je to horsi problem, tieto je tazsie vybit, je to dlhodoba liecba ci uz kombinaciou antibiotik, ci uz prirodnymi, ako Samento, beta glukany a extrakt z olivovych listov kombinacie.Pripadne na chlamidie dlhodobo GSE.
No a potom alebo uz medzitum doplnky na klby...

ethel

sii-ja si nemyslím,že si zdravá, skús si dať zobrať krv na zápalové parametre,reumetologická ambulancia,cievne vyšetrenie..

sii

krvne testy mam robene 3x, mam za sebou MR, CT.
Tie zapalove parametre to nemam. Ruky nemam opuchnute ani horuce ako pri reume.