Milujem ho ale nie som šťastná, čo mám robiť?

Príspevok v téme: Milujem ho ale nie som šťastná, čo mám robiť?
katiiia

Ahojte, s priateľom som 6 rokov, asi rok spolu bývame. Všetko bolo super, ľúbili sme sa aj sme plánovali spoločný život, deti, svadbu. Patrí do našej rodiny, všetci ho majú radi, a aj mňa u neho. Ale v poslednej dobe si začínam uvedomovať, že to už nie je také aké to bolo, už mi nedáva toľko lásky aj keď tvrdí že ma miluje, už v ňom akoby necítim tú oporu ktorú by som chcela. Správa sa ku mne niekedy ako k handre, vyštekne na mňa za každú hlúposť, ale robil to aj predtým, no vtedy som to neriešila, teraz mi to už však vadí. Neviem čo mám robiť, on odo mňa odísť nechce, ja od neho tiež nie. Neviem si svoj život bez neho predstaviť. Neviem čo sa deje, ja si ho hýčkam, snažím sa aby bol spokojný aj všetko ale on je ku mne chvíľu odmeraný, potom ma zase chviľku na rukách nosí od lásky. Čo ďalej??

katiiia

rruby: my uz sme sa rozisli, v piatok sa asi odstahuje..je to moc zle :(( ja ho milujem, on mna miluje a musime sa rozist..teraz sa sprava ako vysnivany chlap..vola ci som v poriadku, je pri mne, kazdy vecer ma hladka, je pri mne kym sa sprchujem lebo sa boji ze by som nahodou odpadla, pretoze uz par dni zase nic nemozem jest..vcera mi dokonca o 10 vecer chystal veceru, ktoru som aj tak nezjedla ale ma tu snahu do mna nieco dostat..placeme, spominame, a trpime ze sa musime rozist..kazdy sme v koncoch lebo si nevieme predstavit byt bez seba..musim povedat ze tieto posledne veceri stravene spolu budu asi tie najkrajsie..hovorime si ako sa mame radi,co sme jeden pre druheho spravili za ten cas a vsetko..dokonca mi povedal ze ak by aj mal nejaku novu, tak bude mat riadny problem aby ju so mnou nepodviedol..je to tazke lebo ja citim ze my sme stvoreny jeden pre druheho :(((( bojim sa co bude dalej :(

rruby

Katiia, uplne ta chapem a aj vsetky ostatne baby, co toto zazivaju, lebo ja som jedna z vas - bohuzial.Len my ti tu mozeme davat rady, ze by si si mala vazit samu seba, radovat sa zo zivota, robit veci, ktore ta bavia a hlavne sa od neho odputat, no ty to nedokazes. Proste si rovnako slaba ako aj ja a milion dalsich zufalkyn, moj priatel je mix toho vsetkeho zleho co som si tu precitala, strasne trpim a trapim sa, som nestastna, placem kazdy den ale nedokazem sa s nim rozist. Neviem odpovedat na otazky, co mam na nom rada, co nas spaja...lebo nic take neexistuje. No i napriek tomu nedokazem povedat DOST. Bojim sa samoty a toho, ze normalneho chlapa si uz nenajdem, lebo ako tu citam, tak takmer vsetci su rovnaki debili a ti normalni su uz davno zadani. Pritom doteraz som mala takmer kazdeho chlapa ktoreho som chcela, len bohuzial ja si vzdy vyberiem toho najvacsieho chumaja zo vsetkych chumajov a potom sa trapim :-(.... Katia, nechcem ta sklamat ale nedokazes sa s nim bohuzial ty rozist....dokazes to az vtedy, ked sa objavi niekto novy, kto ti dokaze dat lasku alebo vtedy, ked situacia bude taka neznesitelna, ze ho zacnes nenavidiet...len to tiez nejaky cas potrva. Mne uz davali rady rodina, kamaratky, kamarati, kolegovia, stari, mladi, vela som sa dozvedela na diskusnych forach....vsetky tie rady su takmer na vlas rovnake, ja to viem a uvedomujem si, ze ON nie je pre mna ten pravy, ze to sa nikdy nezmeni a ja sa budem stale trapit ale napriek tomu nemam este dosatok sil a nedospela som do toho koncoveho stadia, ked mi to bude vsetko jedno a poviem razantne KONIEC a zacnem zit novy zivot bez tarchy na srdci. Dievcata, prajem vam vela sil a a stastia aby ste to zvladli co najskor a boli ste stastne :-).

vitali

Aspoň vidíš, ako sa ťa ľahko vzdáva. Trochu si poplakal pred cudzími, povedal že ťa miluje, a už ďalej nič. Ale neboj sa, zvládneš to, hlavne ked sa odbremeníš od tej ťažoby. Ja som z Lc, teda nie priamo, ale z jednej peknej dediny :)

katiiia

aj robota mu vadí, vraj tu nemám dobrý kolektív, že s babami len ktoviečo preberáme a tak..no a s tým sťahovaním problém snáď nebude, on chce odísť a vraj ani nič nechce čo sme si do bytu kupovali...

vitali

Ktovie ako to bude aj s vaším sťahovaním, či ti tam nebude robiť problém. A takto, do roboty by ti nechcel zakázať chodiť, tam ťa nepodozrieva? Ale síce to je už i tak jedno, dôležité je to, aby si sa od neho odpútala, kým ťa nezničí. Inak, sranda je, že práve v tt, ja tu zas študujem :) Možno sme už aj išli okolo seba :))

katiiia

no rada by som nemyslela na neho ale to bude problém keďže ešte bývame spolu :(( a neviem kedy sa odsťahuje..a kebyže teraz idem niekam von, napr behať alebo cvičiť tak mi neuverí a bude ma len podozrievať že idem za iným. kým sme na kysuciach (odtiaľ obaja pochádzame) tak je dobre lebo sme každý doma..lenže tu v TT bývame spolu, obaja tu máme prácu..a včera keď sme sa vrátili tak sa správal akoby sme ani rozídený neboli...

winki

dokazes len si musíš veriť. Najdi si nejaké koníčky, chod sa korčulovať, alebo behať nahod sluchadla a mp3 a chod sa prejst, chod na nakupy. ozvy sa kamoskam alebo tak. čítaj knižky pozeraj komedie, rob hocičo len nemysli na neho.

winki

katiia, dopraj si aspon dva tyzdne na taku tvoju osobnu ocistu. Mozno pomoze ak si vymazes jeho cislo a vsetky smsky, ak odlozíš všetky veci od neho. Neozývaj sa mu venuj sa sebe. A uvidíš ako sa to vyvinie.