Milujem ho ale nie som šťastná, čo mám robiť?

Príspevok v téme: Milujem ho ale nie som šťastná, čo mám robiť?
katiiia

Ahojte, s priateľom som 6 rokov, asi rok spolu bývame. Všetko bolo super, ľúbili sme sa aj sme plánovali spoločný život, deti, svadbu. Patrí do našej rodiny, všetci ho majú radi, a aj mňa u neho. Ale v poslednej dobe si začínam uvedomovať, že to už nie je také aké to bolo, už mi nedáva toľko lásky aj keď tvrdí že ma miluje, už v ňom akoby necítim tú oporu ktorú by som chcela. Správa sa ku mne niekedy ako k handre, vyštekne na mňa za každú hlúposť, ale robil to aj predtým, no vtedy som to neriešila, teraz mi to už však vadí. Neviem čo mám robiť, on odo mňa odísť nechce, ja od neho tiež nie. Neviem si svoj život bez neho predstaviť. Neviem čo sa deje, ja si ho hýčkam, snažím sa aby bol spokojný aj všetko ale on je ku mne chvíľu odmeraný, potom ma zase chviľku na rukách nosí od lásky. Čo ďalej??

katiiia

byt silna..keby to bolo take jednoduche..vcera som sa snazila ukazat mu ze som ako tak v pohode a vidite ako to dopadlo..doliezol ze ma miluje a jeho srdce bije len pre mna...a rano vyprchal alkohol a je to zase v prdeli

winki

musíš to skúsiť, stále je tu tá možnosť, že keď sa na neho vykašleš a budeš k nemu ignorantska tak sa uvedomí. Ale vidíš sama, že takto to nejde ďalej. Len sa budeš ničiť. Musíš byť silná

katiiia

aj ja si to chcem uvedomit..ja si to aj uvedomujem ze takto to nejde ale je to hrozne tazke nechat ho ist,ja mam stale chut bojovat stale mam pocit ze to este moze byt dobre...neviem si predstavit ze by mal patrit inej ze budem bez neho :((((((

winki

katiia moj ex bol tiež presne takýto, tak viem o čom píšem, všemožne som sa snažila zachraňovať, ospravedlnovať. Skončila som sama zničená s fľaškou vodky a cigami v parku sama, alebo o priateľov ma počas 3rocného vztahu pripavil a vtedy som si uvedomila, že proste takto to nejde.

winki

Ja viem veľmi dobre aké to je. Tieto typy kazdú hádku ktorou im niečo vyčítaš neskutočne čarovne dokážu otočiť proti tebe na konci si z toho celého ty tá čo za všetko môže zabudneš na prvotný problém hádky a začínaš si spytovať svoje svedomie a ospravedlnovať sa. Milujú ťa, kupujú darčeky, nešetria na tebe, ale pritom ťa častujú nadávkami za všetko na teba vyskočia zrúknú nič čo povieš alebo urobíš neni podla ich predstáv. Tieto typy potrebujú niekoho ovládať a dávať najavo svoju nadváladu.

winki

samozrejme lebo je to arogantny sebec, čo vidí len seba a svoje potreby a teba má ako svoju hračku, ako nejaké lano kde sa uchýli keď potrebuje sex, alebo pohladenie, na nič iné mu niesi dobrá a už vobec ho netrápiš ty a tvoje pocity. Uvedom si to prosím ťa.

katiiia

ked on stale vidi chybu len vo mne...a aj mi to dava najavo ze za vsetko mozem ja a ze aj ked ma miluje tak so mnou byt nemoze ale je to kvoli mne!!z toho mi ide puknut srdce!

vitali

Winki má úplnú pravdu. Teraz, čo môžeš urobiť, tak sa musíš odhodlať na to, aby si s ním konečne skončila. Ani on s tým nemal problém. Okrem toho, u neho to nemusí byť láska, len jednoducho potrebuje mať pri sebe niekoho, kto sa o neho postará a komu bude skákať po hlave. Buď silná, a hlavne mysli na to, že máš skutočný dôvod sa s ním rozísť, nie je to len rozmar! To čo on robil, boli veľké chyby. Nenechaj sa ním ovplyvniť, už ti toho pokazil veľmi veľa. Dôveruj si, že to zvládneš, to je dosť dôležité! Držím ti palce!!!

winki

Tak len pekne pokračuj ďalej. Odpúšťaj mu jeho arogantné správanie. Nič si svoju hrdosť a trp. Jedného pekného dňa sa zobudíš a zistíš, že si stratila samu seba. Pretože on ťa nechá kvoli nejakej normálnej zdravej sebavedomej babe, ktorá si so sebou nenechá mávať a tebe zostane len zúfalstvo a zničené sebavedomie, ktoré sa veľmi ťažko získava spať. Možno stratíš aj kamarátov keďže ti zakazuje internet stretávky a tak podobne. Je to kruté, ale musíš sa od neho odstrihnúť aj keď miluješ.