Milujem ho ale nie som šťastná, čo mám robiť?

Príspevok v téme: Milujem ho ale nie som šťastná, čo mám robiť?
katiiia

Ahojte, s priateľom som 6 rokov, asi rok spolu bývame. Všetko bolo super, ľúbili sme sa aj sme plánovali spoločný život, deti, svadbu. Patrí do našej rodiny, všetci ho majú radi, a aj mňa u neho. Ale v poslednej dobe si začínam uvedomovať, že to už nie je také aké to bolo, už mi nedáva toľko lásky aj keď tvrdí že ma miluje, už v ňom akoby necítim tú oporu ktorú by som chcela. Správa sa ku mne niekedy ako k handre, vyštekne na mňa za každú hlúposť, ale robil to aj predtým, no vtedy som to neriešila, teraz mi to už však vadí. Neviem čo mám robiť, on odo mňa odísť nechce, ja od neho tiež nie. Neviem si svoj život bez neho predstaviť. Neviem čo sa deje, ja si ho hýčkam, snažím sa aby bol spokojný aj všetko ale on je ku mne chvíľu odmeraný, potom ma zase chviľku na rukách nosí od lásky. Čo ďalej??

katiiia

myslela som ze sa o to pokusim,ale akonahle som ho vecer zbadala tak som isla do kolien..to nie je jednoduche, a ja som taka sprosta ze staci aby sa na mna usmial a som hotova, odpustim.....boze co mam robit?

winki

tak dufam, že toto jeho správanie ti konečne otvorilo a oči a urobíš bodku za týmto nezmyselným vzťahom. Už sa neponižuje a nenič samu sema. Zachovaj si kúsok sebavedomia a hrdosti a zabudni na neho.

katiiia

no momentlne to pokracuje tak ze v piatok sa so mnou cez telefon rozisiel s tym ze v sobotu sa o tom porozpravame,,,v sobotu mi akurat tak napisal sms a ked som mu volala tak mi povedal ze sa o tom rozpraval s jeho ujom a ten mu povedal ze on ma nechce vidiet, a ze ak bude u neho doma nejaka akcia a pridem tam ja tak on sa postavi a odide..tak sa so mnou rozisiel..vcera vecer ma brat vytiahol vonku,ze nech sa odreagujem a samozrejme tam bol aj Miro..najskor nevsimacka potom zacal pokukavat a neskor aj pisat sms..nakoniec to moj brat nevydrzal a isiel sa s nim porozpravat..takze to dopadlo tak ze Miro tam pred vsetkymi plakal ze ako ma miluje a ze nemoze byt bezo mna a ze jeho srdce bije len pre mna...prosikal ma ci ma moze objat a dat mi pusu a ci moze ist spat ku mne lebo by si ma chcel objat a citit ma pri sebe...tak ja krava som dovolila, a dnes rano sa obliekol, odisiel a povedal ze ma miluje ale byt so mnou nemoze,a ked som mu povedala preco sa takto zahrava s mojimi citmi ze ci nevidi ako mi ublizuje tak povedal ze vidi ako sa citim ale ze to musime nejako prezit :((((((

vitali

To ti pekne odpovedal na otázku. Ako sa na sebca patrí. Inak, druhý človek, alebo aspoň väčšina ľudí, ktorí ľúbia partnera, by sa nezačali zasmiať nad slovom pauza. Je mi veľmi nesympatický z tvojho písania, a má veľké chyby. Vieš si predstaviť, o čo by bol horší, ked by ste sa vzali? A ako to pokračuje teraz s vami?

katiiia

vitali: vystihla si situáciu úplne presne...

nikitka33: on si neprizna ze ma nejaky podiel viny, to absolutne, aj to ze si hned aj on nejaku nasiel tak mi na to hovori ze sak mi to len vratil..uplne ako 15 rocny pubertiak..o pauze som mu vcera povedala, zasmial sa mi do tvare..a ked som sa ho opytala ze do kedy ma chce takto trapit tak povedal ze sak snad ho to prejde :((

Fero M: dakujem za radu, ver ze sa snazim robit vsetko pre to aby bolo dobre, kazdy den vstavam skor aby som mu nachystala ranajky, uvarim mu co si zazela aj vecer o 9, nosim sladkosti ake ma rad, urobim vsetko o co si poziada, nikam nechodim, ani na kavu k sestre, doma ani radsej nezapinam pocitac. a snazim sa aby bolo vsetko tip top..

dvojicka: aj ja ti drzim palce, aspon vidim ze sa takto netrapim sama, je to presne ako hovoris muz by si mal zenu rozmaznavat a chranit, no to od neho nemam..a pekne si to vystihla, ani ja nie som rozmaznana a nepotrebujem kyticu ruzi a masaz kazdy den..ide mi posrate objatie a pusu, a o to aby mi aspon raz cez den zavolal ci som v poriadku!!!a tiez sa ho pytam ci chcem az tak vela :(

dvojička

natusa42 - prepáč, ale myslím si, že si nečítala dobre - ide o to, že nevieme, či je to zo strany našich chlapov vypočítavosť alebo láska, lebo sa správajú veľmi sebecky a my práveže nemáme pocit lásky a pozornosti z ich strany - chápendo? A nechceme tak veľa, len aby sme boli u našich chlapov na prvom mieste, aby nás vedeli brániť, ak bude treba a chceme cítiť, že nie sme samé, ale tvoríme pevný a nerozlučný pár! Chceme až tak veľa?

dvojička

No veď práve! Keď som si myslela, že sme tak silný pár, že nič a nik nás nerozdelí, podviedol ma a ja som odpustila . . . no i tak cítim, že začína mať vo mne istotu a začali sa mu znovu zapaľovať lýtka - proste chlap! No nás, ženy, to vie veľmi zraniť, keď muž ignoruje naše potreby . . . a myslím, že nie som premaznaná panička, ktorá denne potrebuje hýčkať a obskakovať .

natusa42

och ,ženy ...vážte si vôbec,že ten chlap je normálny,ľúbi vás,je pri vás ...ja tiež milujem ,a som nešťastná odkedy milujem ..láska mi priniesla v živote len obrovské trápenie ..vtedy,ked som sa cítila najšťastnejšiA prišlo veľa hnusných vecí s ktorými sa doteraz neviem vyrovnať ..ženy ...budte šťastné....prosím vás ..aspon vy

dvojička

Ahoj Katiiia, v Tebe som spoznala seba, robím presne také isté chyby ako Ty - pomohla mi táto diskusia, dnes večer pôjdem na neho s inou taktikou - dosť bolo jeho rozmaznávania, muž si má ženu chrániť, ctiť a rozmaznávať a ona ho má za to milovať - teda nahodím úsmev, ale budem už konečne žiť a pusu a vyznania mu len tak už nepoviem, je na rade ON! držím aj Tebe palce, má Ťa istú, vie o Tvojej láske, manipuluje s Tebou, bojí sa, že príde o pohodlie, ktoré mu Ty poskytuješ svojou láskou a nehou, je to obyčajný sebec, akého mám aj ja - nie sme manželia, sme spolu však 5 rokov a trápim sa tak isto ako Ty!!!!!!!!!

Fero M.

Jednu vec ti ešte poradím. Sprav všetko, čo budeš môcť, aj ked sa nejakú chvíľu etše budeš trápiť, alebo budeš robiť veci, ktoré ti budu proti srsti. Ak to nepôjde, tak budeš duševne inde, lebo si povieš, že si spravila všetko čo bolo v tvojich silách, aby bolo dobre a aby si to zachránila. S čistým svedomím by si mu tak mohla povedať, že to už dalej takto nejde atd.. a ak by došlo k najhoršiemu, tak budeš spkojnejšia a ver, že to tvoje trápnie skráti o dosť podstatnú dobu.