monitor, som na dne,chcem sa zabit

Príspevok v téme: monitor, som na dne,chcem sa zabit
soňa312

Sj ťažšia a M zas ľahšia. Ale ide o to , že som to uplne ale uplne zle popísala , skoro vsetko .. A to bol moj jediný sen ist na gymko ! :( a tam príjmaju len ak mas nad 85% ..... :( Rodičia sú zo mňa totálne sklamaní,velmi ma to trápy , sú na mňa dokonca trocha "urazení" ... Bože vsetkých som sklamala a aj samu seba . !! Ja uz nechcem žiť . Príjmačky sa na tie gymka nerobia a preto nemám šancu .. ja neviem... Nic sa mi nedarí .. nič.. Najhorsie je to , že kazdy hovorí ako super to napísali , že budu mat 85% atdadt .. ja nevládzem ..

zulah

neboj sa, nerob si z toho tazku hlavu. ja som tiez nenapisala monitor tak, ako som chcela.

v dnesnej dobe na gymnazia beru aj stvorkarov a neberu tak ohlad na monitor. oni to len povedia.

v akom meste na gympel chces ist?

vacsinou sa robi zoznam ziakov podla priemeru a podla monitoru a treti zoznam spolu aj monitor a aj priemer, cize ak mas dobry priemer, nemusis sa bat, stale je sanca, ze sa tam dostanes

sweater*

vacsinou ti co chcu ist na gympel chcu ist dalej na VS, ono je to v podstate skola za tym ucelom konstruovana, nema ta pripravit do zivota/prace a na pokracovanie v studiu

natusa42

sweater ahá,už som pochopila ...ale predsa len,gymnázium je stále gymnázium i ked samozrejme ..aj ja si veľakrát uvedomujem,že úroven je nižšia ako kedysi,ked moji spolužiaci nevedia že v N m.č je i ...a dajú y ...takže áno,máš na jednej strane pravdu ,ale istotne by som to nenazvala zberbou :)

jankaaaaaaaaa

narcis: urcite ze je zdravotka lepsia volba ako gympel. z gympla sa clovek kde zamestna? nikde, jedina moznost je ist na VS. a ak sa tam nebude darit tak co?
zo zdravotky sa clovek dostane aj na VS na medinu, aj na farmaciu a ine odbory, ale aj bez vysky moze kludne pracovat

sweater*

jzs to zzas ja som to nemyslel ze tam chodi len zberba ale ze aj zberba :), kedysi to bola skola len pre vybornych studentov same jednotky ale dneska nieje problem ked tam idu ludia ktori na ZS ledva prechadzali, uroven celkovo velmi klesla, v ziadnom pripade nechcem hanit gympel. tak komplexne sa mi zda ze dneska su ti studenti cim dalej tym hlupejsi, opat v celkovom meritku, nie vsetci samozrejme, alebo za tych par rokov sa mi trocha upravili spomienky na moje stredoskolske casy? :)

natusa42

sona...clovek ani v najhorsom strese nenapise "trápy "..sorry,ale ..gymnazistka by to mala vedieť ..,,pozor si dávaj na to,čo píšeš

natusa42

maruska ..zase prosim ta vaz slova,že zberba ...aj tak sme, my gymnazisti,este najmudrejsi zo vsetkych typov skol ..takže zase az taka " zberba " ,to nie je ..ako si myslis..i ked ano,nechodia tam zrovna najlepsi ludia a najslusnejsi,ale na kadejakych ucnakoch je to este horsie,takze by som naozaj negeneralizovala vsetkych

natusa42

hm...chápem,že ta to serie,ale to je NIC nejaky monitor...ja som ho tiež dovrbila celkom...ale aj tak som sla bez skusok na skolu,lebo som mala cely zivot same jednotky od hore dole ...
ale ver mi ,gymko nie je veru VYHRA ..je to ta najhorsia skola,aka moze byt,nic ta nenauci do zivota,keby som mohla svoj zivot zmenit,tak tam uz nejdem druhykrat ...vyjdes odtial a nebudes vediet absolutne ,ale absolutne NIC ::len nejake teoreticke zvasty,ktore ti aj tak budu na rit ...takze klídek ..radsej sa zameraj na nieco ine ,napr taky cestovny ruch,alebo co ,by nemuselo byz odveci :)

jankaaaaaaaaa

pravda. kadekto chodi na gymnazia.. pritom to vobec nieje az taka super volba. kasli nato, su aj lepsie aj horsie veci v zivote. a isto nemas jedno jedine gymnazium v okoli. a mozno ta vezmu po odvolani, v druhom kole ked na prvykrat nie. sice uz si nepamatam, ci je to tak na strednych skolach