Dá sa odhalit heslo k mailovej adrese?

Nototo

konkretne podozrievam otca. viackrat sa totiz preriekol ze vie o veciach, ktore som pisala iba kamaratke zijucej v usa a ona tu nebola uz 5 rokov a s nikym okrem mna si tu nepise ani sa nekontaktuje. ja som o tom tiez nikomu nehovorila, iba som o tom pisala jej. myslim, ze je to dost iste, len otec sa sice vyzna v pocitacoch, chodil aj na nejaky kurz, ale zase nie je to ziadny hacker, tak neviem ako by to dokazal. na ruky sa mi nikdy nepozera, ja heslo nevytukavam ked je pri mne. a to co pises - z ineho pocitaca, to ma aky zmysel? ved ak by to bolo take jednoduche, to by si kazdy mohol mrknut hocikomu do mailovej schranky.

Magy

moznosti je vela.

-staci sa prihlasit z ineho pocitaca

-niekto ti do pocitaca cielene nainstaloval keylogger (maly program, zaznamenavajuci kazdy uder klavesy)

- mas v pocitaci "virusovu nakazu", ktora sa chova rovnako alebo podobne ako vyssie spomenuty keylogger

- niekto proste videl, ake heslo si natukala, pozeral sa ti na ruky

- skusanim. pokial mas ako heslo slovo, ktore sa nachadza v slovniku alebo ma iny, pomerne lahko dedukovatelny vztah s tvojou osobou, nie je to nic tazke.

ozaj, ako vies naisto, ze sa ti tam niekto dostal? co je tym dokazom, ktory ta presvedcil, ze tam niekto bol?