Falosne tehotenstvo

nefinka

presne tak adam, kebyže je naozaj tehotná, tak prvé čo spraví, naskenuje alebo ofotí papier od lekára a pošle ti to elektronicky. Presne to by spravila, keby bola ozaj tehotná. To, že ti potvrdenie o tehotenstve nechce poslať elektronicky svedčí len o tom, že je to celé výmysel a stavím sa, že v prípade, že sa s ňou stretneš, tak by prišla s historkou o potrate

AdamKrt

Praveze ine riesenie, nez to, ze budeme spolu vychovavat dieta - neakceptuje...

Ma poslat tie vysledky, tak uvidim.

bibi123

Podla mna si to vymyslela, povedz jej, ze si si nasiel novu frajerku a ze na dieta budes prispievat, nech Ti da vediet, ked sa to male narodi. Ak by bola naozaj tehotna, utekala by Ti ukazat vysledky aj 1000 km!

winki

Adam veď ty s ňou nechceš byť ani keď bude tehotná s tebou, že?
Tak jej pekne napíš, že ok moja pekná, keď sa to narodí urobíme testy otcovstva a ked bude moje nemám problém podielať sa finančne na jeho výchove, ale s tebou nechcem už mať nič spoločné. Uvidíš ako sa zachová.

martina303

Ahoj,

ja som v 14 tom týždni tehu. Tehotenský test som si robila 2 dni pred očakávanou menštruáciou a bol pozitívny. Inntenzita sfarbenia druhej čiarky bola slabšia, o 6 dní boli obe čiarky krásne tmavé. U gynekológa som bola o týždeň na to a hneď ultrazvukom konštaoval tehotnosť 5 týžden plus 2 dni. Aj ja som videla biť už vtom čase srdiečko. Pritom sa tehotnosť počíta od prvého dňa poslednej menštruácie. Ja viem presne deň kedy sme dieťatko splodili.Bolo to 13 den cyklu. Držím palce. Ani dieťatko nespojí dvoch ľudí!!!