Falosne tehotenstvo

Heatherka

lenze dana ex priatelka neukazala ziadnu spravu od lekara, ze jej tie testy naozaj vysli s HCG hodnotou pre tehotenstvo:)

kludne si to mohla vymysliet....

Lulu2011

ak ma zena pozitivne HCG nebude falosne tehotna urcite :D to je mizive percento skor by som sa v jeho pripade obavala, ze si z neho robi dotycna prdel ak sa vykruca, poznam pripad, ked baba oklamala priatela, ze je tehotna a nebola, vymamila od neho peniaze akoze na interupciu nejakych 600 eur, on blbec naletel aj na tu sumu a rozisla sa s nim, samozrejme zioadne potvrdenie, ze je tehotna mu nedala :D ze aky biznis :D

Heatherka

anamarie ja som niekde pisala,ze sa nerobi HCG z krvi???? urcite nie, ved ja viem, ze HCG sa robi z krvi u gyndosa na zistenie tehotenstva.

si asi prehliadla slova LEN TAK sa HCG z krvi nezistuje, teda tym som myslela, ze zenu hocijaku odnesie zachranka a robia jej testy na tehotenstvo :)
ak sa berie krv,skor je to na rozne hodnoty, ci nie je anemia alebo iny problem, urcite nie HCG :)

cize bud si ma zle pochopila ty alebo som to zle napisala ja :)

anamarie

Heatherka - akoby sa nerobili testy na HCG z krvi? Samozrejme, ze sa robia a ukazu tehotenstvo ovela skor ako tie na moc. Kazda zena napr. po umelom oplodneni ide na HCG krvne testy a robili ich aj mne, ked som skoncila na pohotovosti s bolestou vajecnika.

Heatherka

v porodnictve sa vacsinou urcuje tt podla prveho dna poslednej MS. ak sa predpoklada, ze sa uplne presny den pocatia neda zistit.tj, kebyze mate sex raz do mesiaca, urci sa to od dna pocatia. samozrejme ta posledna ms musi byt este pred pocatim a nie po sexe :D
ak samozrejme ma MS kaazdy mesiac. si precitaj nieco o nete, je toho kopec, informuj sa, citaj citaj citaj. ved di scitany clovek sa ti cudujem, ze to uz davno neopladas, ved musis vediet nejak jej oponovat ak ti nieco trepne.
napriklad aj tuna mas o vypocte porodu. to sa musi jednoducho vypocitat aby ked sa prenasa aby sa dlho necakalo,lebo potom uz odchadza placenta aplodovka zelenie, co ohrozuje baabo.

www.tehotenstvo.eu

mas tak skoro vsetko o tehotenstve, staci sa preklikat

nefinka

Čisto teoreticky jej mohli robiť testy, ja som pred pár rokmi v lete odpadla a kedze som si rozbila pri tom hlavu, skončila som na pohotovosti a ich prvá otázka znela, či nemôžem byť tehotná.. Keďže vtedy také nepripadalo do úvahy, tak ma nikam neposielali a hlavu len zašili, ale verím tomu, že kebyže človek povie, že tá možnosť tam je, tak by ma na testy asi poslali.
ALE!! Adam, z každej návštevy pohotovosti si človek odnesie lekársku správu, VŽDY!! a to je už jedno, či by jej určili tehotnosť alebo "len" odpadnutie. Pýtaj si od nej správu, že ju ošetrovali, vravím, ak ju nemá alebo sa bude vyhovárať, tak si to celé vymyslela, čo by ma ani moc neprekvapilo

AdamKrt

Ako sa moze pocitat od poslednej MS ? Ved dolezity je datum pocatia. Co ked si zena nepamata, kedy mala MS ? Na druhu stranu ta MS jej vychadzala tak na den, dva po styku.

Heatherka

adam tehotenstvo sa pocita nie na tyzdne od pocatia ale od poslednej MS :) ak MS mala azastavila sa jej, to vobec nic neznamena, je to len intenzita krvacania, stava sa to uplne bezne.
kup jej tehotenstke testy nech ich pred tebou ocika. tehotenstka knizka sa dostava az neskor, v nejakom 9 tt, je to individualne, ale nedostava sa po prvej navsteve gyndy a zistenia tehotenstva.
a ked ma vsetky vysledky v karte aj o odberoch z karty ich vziat nemoze. jedine tie testy ocikane :)

AdamKrt

Heatherka Dnes 08:02 - nie, je to menej ako 5 tyzdnov od kvazipocatia, ale menstruaciu mala. Tak na pol dna az den sa jej zastavila a pokracovala jej potom dalej.