Falosne tehotenstvo

Maoam

plus klasika, tehotenstvo - nevolnost-odpadnutie je pomerne casty jav, navyse ona uz deti ma, takze kludne mohla natrepat zachranarom aj neskor lekarovi v nemocnici, ze VIE ake to je, ked je tehotna a oni nemali dovod neverit jej, kedze je matkou dvoch deti

nie ze z toho urobi este mimomaternicove tehotenstvo, ona je toho schopna :DD

fakt by ma zaujimalo, kde je pravda

Maoam

neviete, co im tam natrepala, ked ju zachranovali..., ak povedala zachranarom, ze je mozno alebo isto-iste tehotna, ze sa boji o svoje tehotenstvo, ale ze je to este velmi skoro, tak je ich povinnostou to dat dalej a patricne doriesit...

takze je mozne, ze si to cele vymysla, ale je aj mozne, ze jej naozaj robili taky test, lebo to sa skutocne neda v priebehu par minut odhalit, ci mate na lozku patologickeho klamara alebo nie, na to lekar pride az, ked sa urobia vysetrenia a pacienta pozoruje nejaky cas a hovori s nim

Heatherka

janka ma pravdy bezne sa testy nerobia. teda nerobia sa vobec a zachranka urcite neposiela na gyndu :D evidentne si to vymysla.
a na UTZ je skoro ??? nie je :) kebyze ze je v takom 5 tt co sa rata od poslednej MS, tak by bolo vidno malu dutinku. ked sa da oplodnit od niekoho ineho tyzdneby nnesedeli a tie vie gyndos urcit skoro presne. to je jedna vec aa vec druha stale su geneticke testy otcovstva. ale ako vravim taha ta za nos, klame ta, aspon keby si nevymyslela, ze ju zo zachranky poslali na gyndu :D

jankaaaaaaaaa

vies, len aby si za ten cas neenechala to dieta urobit od hocikoho ineho
bezne sa testy na hcg nerobia a uz vobec to nerobi zachranka

AdamKrt

Vraj to ma od gynekologa vysetrenie na HCG. Ze vraj to robia bezne pacientkam. Co je vsak naramne podozrive, zeby kazdej zene, co ma nejaky problem napr. odpadne, zeby ju posielali hned na gyndu. Neviete, ci zachranka robi zenam automaticky to, ze ich posle aj na gyndu ?

Naviac je nejaka naramne vytesena na to, aka je to vazna a prekerna situacia.

Na UTZ je este skoro, ale urcite ho budem chciet vidiet. Ona si je teraz nejak moc ista, ze bude mat dieta a citi sa, ze zarucene budem spolu, aj ked nechem. No na hlavu myslenie...

Heatherka

vymysla si :D len tak, HCG z krvi sa nezistuje a z bezneho odberu ho nie je mozne zistit :D

urcite jej never :) nech ta vezme na UTZ k lekarovi :)

Heatherka

vymysla si :D len tak, HCG z krvi sa nezistuje a z bezneho odberu ho nie je mozne zistit :D

urcite jej never :) nech ta vezme na UTZ k lekarovi :)