Dá sa upravit ešte takáto postava ?

Príspevok v téme: Dá sa upravit ešte takáto postava ?
Anna777

Ahoj !
Chcem sa opýtat,či sa dá ešte niečo spravit s mojou postavou....
Asi 2 roky som trpela PPP......anorexia,bulimia,záchvatove prejedanie.....práve počas prejedania som si tak velmi pokazila telo.....mám asi 10 kg nadvahu......ha 175 cm vážim asi 70 kg..... lenže mám dost velku celulitidu z tolkej čokolády čo som zjedla....a tak by ma zaujimalo,či sa ešte da niečo s tymto urobit ???

lady...li

Tak to sa nedá vôbec zovšeobecňovať koľko kg je veľa a koľko málo, akú konfekčnú veľkosť bude pri koľkých kg nosiť. Ja mám pri 176 cm 65 kg a nosím veľkosť L/XL, lebo mám širokú panvu aj plecia a skoro všetko mi je krátke. Ale inak pôsobím skôr chudo, lebo mám dlhé ruky aj nohy. Takisto aj ona môže vyzerať pri 175 cm a 70 kg normálne, štíhlo alebo aj pri sebe. Všetko závisí od stavby tela. Ja som teda so 60 kg vyzerala fakt ako vešiak, kosti mi trčali. Všetko závisí od stavby tela. Niekto má veľké kosti, niekto je útlejší.
A odpoveď na tvoju otázku: jasné, že sa s tým dá niečo robiť, vždy sa dá :)

Magy

Anna777 - bolo by dobre si najst na nete najprv vsetko mozne dostupne, co sa o celulitide pise a ake su moznosti. je ich fakt vela, laser, lymfodrenaz, cvicenie a dalsie.
ty sama si musis vybrat na co mas a co ti vyhovuje.

osobne by som sa priklanal k intenzivnej fitness aktivite. vysledky pridu pomalsie, ale o to budu trvalejsie, aj celkovo sa budes citit svieza, silnejsia, zdravsia, krajsia...
ale to by bolo treba prekonat tu hnusnu pohodlnost, vsak?? :P

ja....som

wreck..akurat citam vase prispevky a musim reagovat na tvoj prispevok..ze keby mala 60 kg ze by vyzerala ako vesiak na saty...co podla mna nie je pravda..ja mam 60 kg....sie o 2 cm menej...ale vobec nevyzeram ako vesiak :D....mam kratke nohy...pritom su svalnate z bicyklovania...cize vyzera to dost cudne podla mna.... :d...ale isto ako vesiak nevyzeram..to by som musela mat min o 5 kg menej aby na mne viseli saty :D...tak len tolko....jasneeee ze nemusi ist pod 65 kg..to je jasne....nech vyzera co najzdravsie :)....

Maoam

skor ide o to, priviest tvoje telo opät do harmonie

kedy si skoncila s nejedenim, zvracanim a prejedanim, ako dlho tomu je?

ako sa stravujes teraz? robis pravidelny sport?

na tvoju vysku je idealna, stihla hmotnosti 64-65kg, takze tebe staci zhodit uz iba 5kg a si stihla baba, mozes nosit konfekciu S/36

dolezite je, aby si jedla, zdravo, vyvazene, bielkoviny, zeleninu, vela vlakniny, pi vela vody a vyhybaj sa sladkostiam

okrem toho je potrebny pravidelny sport, aspon 3x do tyzdna 45min, jednak budes mat dost svalstva a budes stracat tuk a jednak je to super proti celulitide

okrem toho, ak mas problem s celulitidou, je velmi dolezite pit vela vody, najlepsie nesytenej mineralky a hlavne detox organizmu, budes mat v sebe vela kyselin a toxinov, ktore musia von

treba ti vela mineralov a vela vody, dlhodobo - tym sa ti upravi aj celulitida (za predpokladu, ze budes mat aj pravidelny pohyb)

drz sa!

eva123

Tak zdravotne je to možno vyhovujúca hmotnosť ale predsalen je to troška veľa...myslím, že 63kg by bolo v pohode.

flegma

Vsetko sa da, len treba chciet. A v prvom rade sa zacat pozerat na seba realnym pohladom.
Ako spomina wreck, 70 kg na 175 cm NIE JE nadvaha. Zacni sa hybat, sport ma priaznivy vplyv aj na tu spominanu celulitidu...

wreck

70kg pri 175cm je uplne normalna, zdravotne vyhovujuca hmotnost. pri 60kg pri tejto vyske by si uz zacala pripominat vesiak na saty, co teda rozhodne pre vacsinu populacie NIE JE sexy.

s kazdou postavou sa da aspon nieco urobit, chce to len disciplinu pri jedeni a aktivite. ked preklikas forum, najdes viac nez dost prispevkov na tuto temu.