Chudnutie zdravou stravou

Príspevok v téme: Chudnutie zdravou stravou
Big CHange

Nechcem tu riešiť čo je zdravá strava čo nie, ide mi len o nejkú psych. podpru , chcem tu písať moj jedálniček. Mám okolo 66 kg a 168 cm, cítim sa strašne, môj problém je v tom že som jedávala len ovocie a zeleninu a od vianoc som to úplne pokašlala , snažila som sa asi 25x a asi 25x som znova a znova pokazilo všetko. Musím začať jesť normálne.

blablablabla

nestacil by obycajny ponorny? (sorry za blbe otazky ale nemam vela skusenosti s varenim, zijem na intraku). hladam co najekonomickejsiu a najskladnejsiu alternativu :)

evcca

daj potom vediet pre aky si sa rozhodla, ja mam taky obycajny, takze investicia do buducnosti je ista.
tento moj sice utiahne, ked robim hummus.

watermelon

Mám krups 1100 wattovy, podstavec plus dzban zo skla 4 rýchlosti.
Ináč chcem začať robiť tahini a na to je slabý, tak idem kúpiť silnejší len sa neviem rozhodnúť medzi vitamix a blendtec. Nemá niekto že by poradil? Ináč ten môj krups takmer vydýchol pri tej surovej torte, tak aj preto treba silnejší.
Avšak obyčajne ovocné smoothies urobíš aj so slabšími.

evcca

caw, tie ovocne mi idu, mam rada banany s pomarancovou stavou. len tie zeleninove som si nevedela predstavit. ja nemiesam ovocie a zeleninu, nerobi mi to dobre.
u mna raw cca 80%, neviem odolat zeleninovym polievkam, co varim mojmu krpcovi a neskutocne nam obom chuti cicer.

watermelon

Evcca smoothie z obchodu? Pasterizovany? No jasné že to nie je čerstvé. Potrebujes blender. A čo najvýkonnejší. A tam už nahadzes podľa predstavivosti. Ja som tu písala moje recepty. Keď robíš zelený, dôležité je dať najskôr rozmixovat šalát či špenát v troche vody alebo pomarancoveho džúsu. Keď je dobre rozmixovane pridas ostatnú stavu a ovocie. Ja mávam najradsej pomarancovy džús ako základ a potom banány. Môžeš pridať Este pár jaHôd či malín
Dnes raňajky banány fifi tak ca 10 až 13. Potom čerstvá stava z mrkiev uhorky a hlavky a pol šalátu.
Posledné dni som bola tak na 90% raw a čo vy?
Ozaj v sobotu som si kúpila takú pravú skrabku na cuketove špagety. Teším.

evcca

ako si pripravujete to smoothie? videla som to v obchodoch, ale nevyzeralo to moc cerstvo. hlavne ma zaujimaju tie zeleninove. a cim to riedite?