Odpor k analnemu sexu po vcerajsej nehode

Príspevok v téme: Odpor k analnemu sexu po vcerajsej nehode
bobulka

Vcera sa nam stala nehoda, partner ked ho zo mna vytiahol, mal ho od mojich vykalov, aj ked som sa vyprazdnila ako vzdy, strasne mi to znechutilo celu praktiku, citila som sa pred nim najhorsie ako sa len zena moze.On tvrdi, ze to nevadi, ze take veci sa mozu stat, ale ja uz to nechcem.Pred tym mi to niekedy aj robilo dobre, ale ked sa moc tomu oddal a dal mi ho hlbsie, tak to bolelo.Nechcem mu to odopierat, lebo to ma rad, povedal, ze vzdy chcel taku, ktorej by nevadil sem tam ani oral alebo anal, nie len klasika.Ale mne uz to nic nehovori.Viem, ze ma neopusti kvoli tomu, ale vo vnutri ho to bude trapit.Ja by som bola radsej za klasiku, preco vsetci muzi chcu skusat taketo veci a potom to moze aj neprijemne pre zenu dopadnut? :( Je to pre mna strasny zazitok plus citala som, ze ked sa to robi takto castejsie, tak niekedy sa nehoda moze stat aj pri beznej chodzi, je to pravda? :(

lionesssssss

0vecka, bohužiaľ, dotyčný s nickom lekarka neklame.

tým nehovorím, že anal nie je príjemný

ale bohužiaľ, môže prispieť k hemoroidom rakovine konečníka, problémom s udržaním stolice a pod.
či sa ti to páči alebo nie

jednoducho, je neprirodzený. konečník nie je na toto prispôsobený

0vecka

2 ATIDE/ESMERA pochop ze si sfanatizovana krestanstvom a preto su tvoje nazory ovplyvnene tvojim dusevnym stavom a ostatnym jedincom na smiech... nebyt nabozenstva viedla by si pravdepodobne normalny zivot mala partnera atd ... skus pochopit ze ti to nebozenstvo len ublizuje...

lekarka58

vy baby ste take sproste dali by ste si to pchať aj do ucha a do nosa len aby samec sa necitil ukrivdeny ...nech si nechajte natrhovat rit a neskor sa dočkate rakoviny konečnika , hemoroidou , neudržanie stolice...

konečnik je na stolicu , ale len sebec može ničiť vaše zdravie

no a čo

včera som masturbovala pred priatelom počas nemanželského sexu .. och aká som len zláá!! a skončím v pekle!
ale stretneme sa tam viacerí, bude party :D

no a čo

ty vôbec nemáš v hlave kúsok inteligencie a zdravého rozumu, nie teda z vlastného presvedčenia,ale len z toho, čo sa píše v Biblii, hovorí kňaz ... riadiš sa len Cirkvou! nie sama sebou .. a v tom je dooosť rozdiel ...