Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal močových ciest?

Príspevok v téme: Zápal močových ciest?
kosatec

Ahojte, chcem sa spýtať, či je možné, aby zápal močových ciest prešiel behom pár hodín bez liekov, len pitím množstva tekutín, častým močením a prikladaním teplých obkladov? Dnes poobede ma to začalo páliť, bolieť ani moc nie. Pila som veľa tekutín a teraz sa mi zdá, že je to oveľa lepšie. Ďakujem za názory.

Janka_19

Jasné že ti to môže prejsť..:) Ja mávam so zápalom časté problémy. Najviac sa mi objavuje keď som v strese. Vždy keď viem, že ma niečo čaká tak sa ráno vymočím s veľkou bolesťou a neustálym pocitom na močenie. Avšak v priebehu dňa problémy úplne prestanú a je mi dobre. Aspoň si teda myslím že je to stresom. :) Ale inak si to vysvetliť neviem..:) Nechcem chodiť za každé "pichnutie" k lekárke a jesť stále antibiotiká. A preto radšej veľa pijem a obliekam sa teplo. :)

revitalin

To Ti gratulujem, ano, da sa to, to je prave to, co velakrat zabudame. PIT VODU v dostatocnom mnozstve. To Ti aj v tomto pripade pomohlo. Ak to nezanedbas, zapal sa Ti nevrati. Velakrat pomoze voda na zapal moc. mechura. Ale iba vtedy, ked je este len v zaciatkoch. V ostatnych pripadoch pomozu brusnice, alebo chren. A samozrejme zase pit vela vody. No a s tym spojene - vela mocit. Stoji za povazenie mat doma naporudzi napr, sumive tabletky brusnicove, a pouzit, okamzite, ked treba.

.

Nekrič hop,kým Ti nepreskočí..to sa môže hocikedy vrátiť,zápaly sú potvory,sú ženy ktoré opakované zápaly trápia celý život.
Najlepšia je prevencia

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.