co mi je?

Príspevok v téme: co mi je?
mlade dievca

dobry den!prosim niekoho o pomoc.mam 17 rokov,mam nizky tlak,uz od minuleho roku mam problemy so srdcom, ked sa psychicky rozrusim,niekedy aj z nicoho nic mi zacne srdce strasne bit,v poslednom case nemozem ani poriadne cvivit,kvoli tomu srdcu,lebo po 5 minutach cvicenia-primeraneho,mi srdce strasne moc rychlo bije.vacsinu casu dna som unavena a toci sa mi skoro stale hlava.to mi robi aj problemy pri uceni,lebo sa nemozem sustredit.dalej mam casto nadchy-mam plny nos,zachvaty kychania,tazko sa mi dycha-ta posledna nadcha trva uz 4 mesiace a aj ked mi doktori-obvodny aj krcno-usno-nosny predpisovali lieky zodac,fixit,kvapky do nosa tak to moc mojim problemom nepomahalo a od liekov mi bolo zle.tak som ich prestala brat.neviem co mam robit.pravidelne sa stravujem-myslim,ze aj zdravo,neprejedam sa ani nehladujem,snazim sa pravidelne cvivit,kazdodenne chodim so psikom na hodinove prechadzky do prirody,snazim sa mysliet pozitivne,som v podstate velmi stastny clovek a viem,ze niektori ludia su na tom horsie nez ja.len by som chcela vediet za akym lekarom mam ist, kedze u tych u ktorych som bola mi moc nepomohli,a ci neexistuje nejaky liek na moje problemy,ale prirodny-caje,bylinky a tak,pretoze tabletky neznasam a mam k nim odpor.dakujem za odpovede

mlade dievca

este som zabudla,ze v noci sa zobudzam na to,ze poriadne nedycham a akokeby som odpadavala.dnes som zase mala pocit,ze mam horucku,ale nemala som,neviem co mi je...prosim o radu :(