Serrapeptáza a Nattokinaza

Príspevok v téme: Serrapeptáza a Nattokinaza
Lulu2011

Dobrý den, kupila som si nattokinazu, beriem ju cca 4 dni (podozrenie na trombozu, opuch,lekar neurobil vysetrenia dal lieky na alergiu, ktore vobec nezaberali) citim sa lepsie, chcela by som si kupit aj seraptazu, len neviem, ci sa mozu tieto 2 produkty kombinovat, aky je vlastne medzi nimi rozdiel? dakujem :) a tiez poprosim davkovanie ake je najlepsie zvolit, pri obidvoch

Fuguu

Ahojte
Potrebovala by som poradiť.
Mam mamku ktorej sa začali upchavať cievy na nohach.
Berie warfarin, čítala som že dobrý liek na cievy je nattokinaza.
Da sa užívať spolu aj s warfarinom či nie?
Vysadiť ho alebo postupne znižovať a nebrať?
A koľko denne treba brat nattokinazu?
Ďakujem vopred za odpovede

lombardo1981

Ahoj analyn. Prepáč, že odpovedám až tak neskoro, ale dlho som tu nebola. Akosi nemám čas a ani sa mi veľmi nechce. Z niektorých komentárov sa mi totižto vždy pretočia panenky.
Netuším, či pomôže. Môj takto sa zatiaľ tak "ďaleko" nedostal. Iba po Tramadol. Ale ten nechcel užívať. Zajtra ho akurát púšťajú z nemocnice. Bola kvôli tým bolestiam na neurológii. A pochvaľuje si. Dostával nejaké infúzie a chodil na rehabku. Ale tento rok ho čakajú chudáčika dve operácie. Jedna výmena kolenného kĺbu a odstraňovanie výrastkov z chrbtice. Už ich má veľmi veľké. A len ich samotná prítomnosť pre neho predstavuje riziko. Tak dúfam, že to všetko dobre dopadne.
Ak si ju vyskúšala, tak dúfam, že pomohla.

Veď ako som písala. Ešte len prídem, a už s mi panenky pretočia.

Akútny nedostatok charakteru. Kto by to bol na neho povedal...

A preto radšej svoj voľný čas trávim vymýšľaním aj takýchto "blbostí":
if (true == false || true) {zodpovednost = false}

analyn

"Pripustram ze moze riedit krv 1-2 percenta, co staci na to prehlasenie, avsak ovela viac riedia krv mnohe potraviny, napr rybacie oleje, a nikto sa im pre to nevyhyba.Riedenie krvi u velkej vacsiny obyvatelstva zlepsuje cirkulaciu a len u velmi malicko ludi je kontraproduktivne"

ale ty radis aj tazko chorym ludom, pre ktorych to moze znamenat katastrofu, uvedomujes si to? 1-2% by doktori v nemocnici neriesili, nemyslis? Rybacie oleje su zname riedenim krvi, ale o GSE malokto vie, a preto je to nebezpecne, opakujem, pre tazko chorych ludi.

analyn

Rng, opakujem, moj muz ma krvne zrazeniny napriek tomu, ze berie tieto doplnky uz roky a vo vysokych davkach. Som rada, ze aspon tebe funguju vyborne. Aj modrina je krvna zrazenina, ze?

RNG

Inac pre analyn zopakujem, ja ked som mal zrazeninu krvi v clenku, tak som bral az 4 x 8000 IU nattokinazy a do dvoch dni bola rozpustena.

RNG

Inac pripominam znova, ze tema je nattokinaza a serrpapeptaza a nie utok na RNG. a doplnky ine, ako nattokinaza a serrpapeptaza.
Takze podla, moznosti sa drzte temy a nepochovavajte ju polemikami o uplne inych veciach,co s riedenim krvi a rozbijanim krvnych zrazenin nemaju nic spolocne

RNG

NA GSE .vlastne citricidal sa utoci uz od roku 1982, a dosial sa sice podarilo zastrasit kopu vyrobcov, ale dosial nedosli s dokazmi na skodlivost, a preto sa predava dalej. Na nestastie, farmacii sa velmi nehodi, lebo im konkuruje kope liekov, takze ho vsemozne napadaju z kazdej strany a nestitia sa ani kupit vyrobcov a prinutit ich zmenit formulaciu na viacmenej neucinnu. Pripustram ze moze riedit krv 1-2 percenta, co staci na to prehlasenie, avsak ovela viac riedia krv mnohe potraviny, napr rybacie oleje, a nikto sa im pre to nevyhyba.Riedenie krvi u velkej vacsiny obyvatelstva zlepsuje cirkulaciu a len u velmi malicko ludi je kontraproduktivne
. Lieky, ktore sa predpisuju bezne maju radove viac skodlivych ucinkov na pecen, ako chaparal, ak vobec saparal je na pecen skodlivy co sa FDA dosial nepodarilo dokazat.
To iste plati na st john's wort a lieky na HIV.
Nakoniec kto ma HIV, nemusi brat nevyhnutne na depresie a tetaniu, st John's Wort, ved je plno inych antidepresivnych latok v prirode a hromady antiviralnych, ktore nemaju ziadny zly vplyv v kombinacii s st.johns wort. Teda ak je to tvrdenie vobec pravdive, o com znacne pochybujem.
Farmacia totiz "vyraba" hromady tzv dokazov proti roznym doplnkom, co im velmi zavadzaju ako konkurencia ich ovela skodlivejsim patentovanym liekom..
Na zakazku , ked je za tym dost penazi sa da vyrobit prakticky cokolvek. Samozrejme ked sa na tie "studie"osvietia poriadne, tak zistia ze su nedostatocne az falsovane.
Inac by mala FDA dovod na akciu, tj zakaz podporeny kuklacmi a policiou, neskor sudenim vyrobcov o vsetko, co maju
Preto sa mnohi zo strachu pre FDA vyhybaju vsetkym kontraverznym doplnkom, kedze je dost takych co nie su kontraverzne.

analyn

Fotka, na niektorych letiskach si mozes dat pichnut inekciu proti zrazaniu krvi, myslim, ze ucinkuje asi 3? tyzdne, stoji okolo 20 eur.

analyn

nattokinaza- je velmi dolezite uzivat nattokinazu aspon 3-4x denne, 2hod. pred / po jedle aby pracovala celych 24 hodin. Inak nemas vysledky a skoncis v nemocnici, ako moj muz. Prietok krvi mal normalny, vysledky super, a zo dna na den prisla katastrofa, napriek nattokinaze, serrapeptaze a dalsim asi 25 doplnkom sme ratovali jeho druhu- poslednu nohu. Stale nemame vyhrane, trva to uz mesiace a mesiace.......

GSE RIEDI KRV! A dozvedeli sme sa to od doktorov, Rng tvrdi, ze je bezpecne..., mozno moze sposobit i dalsie problemy pri inych zavaznych ochoreniach, neviem, ja sa sustredujem na nase choroby.