Serrapeptáza a Nattokinaza

Príspevok v téme: Serrapeptáza a Nattokinaza
Lulu2011

Dobrý den, kupila som si nattokinazu, beriem ju cca 4 dni (podozrenie na trombozu, opuch,lekar neurobil vysetrenia dal lieky na alergiu, ktore vobec nezaberali) citim sa lepsie, chcela by som si kupit aj seraptazu, len neviem, ci sa mozu tieto 2 produkty kombinovat, aky je vlastne medzi nimi rozdiel? dakujem :) a tiez poprosim davkovanie ake je najlepsie zvolit, pri obidvoch

fotka

Dobrý den, dnes som si merala INR a mala som 1,0, beriem 2tblSerrapeptazy a 2tbl.Nattokinezy. Môžem dennú dávku Nattok. ešte zvýšiť, aby som dosiahla INR na 1,8?neviem, akú hodnotu by som mala mať pri užívaní týchto enzýmov.Dakujem

fotka

Dakujem Vám, začínam to realizovať!Ak budem potrebovať, znovu sa obrátim na Vás.INR si viem merať sama prístrojom CoaguChek.Takže sa budem snažiť nastaviť.

RNG

Nuz ja beriem najmenej 2 x 120 000 serrapeptazy a 2 x 4000 FU nattokinazy. Ked citiom niekde bolest, tak zvysim davku na dvojnasobok, a obvykle po prvej davke mi ta bolest akosi zmizne. Mozna je to zrazenina, a teda ked je to zrazenina len na 1%, tak je rozumne nevyckavat a rozpustit ju co najskor.
Az 1/2 ludi zomiera na krvne zrazeniny a zapchate cievy. Takze adresovat to cistenim ciev lecitinom a riedenim krvi spolu s rozbijanim krvnych zrazenin bezpecne fibrinolytickymi enzymami povazujem za rozumne.

fotka

Serrapeptazu by som brala kôli astme a môžem teda začať brať spolu so Serr. aj Nattokinézu?...a Warfarín hned vysadíť? Dakujem

RNG

Viaceri ludia, co nahradili warfarin nattokinazou to urobili okamzite, Totiz nattokinaza sice riedi krv, ale bezpecne, bez hrozby krvacanlicosti, s INR 1.2 minuty a naviac rozbija krvne zrazeniny, co warfarin nedokaze, ani coumadin ani rozne derivaty heparinu.

fotka

tá istá otázka ako u všetkých, ktorí užívajú 3mlg Warfarín: Ako užívať Serapeptázu? Samostatne, hned vysadiť Warfarín, alebo spolu a postupne ho nahradiť? Denne beriem 6mlg-2 tbl., doživotne, neviem sa s tým zmieriť! INR by som mala mať v rozpatí od 1,8-2,3. Dakujem

Nisalka

Dobry den,mam 36 rokov a par otazok ohladom Nattokinozy.Pred pol rokom mi zistili trombofilny stav-syndrom lepivych dosticiek plus k tomu mutaciu FXII C46T hetero,mutaciu MTHFR A1298C hetero,mutaciu Pai-1 4G/5G-hetero.,mutaciu FXIII v341-homo.Predtym som nemala ziadne zdravotne problemy.Zistili mi to na zaklade dvoch spontannych potratov.Lekari mi kazali uzivat 1x denne 100 mg Anopyrinu.Aj ho uzivam.Nemam zatial ziadny problemy s uzivanim tohto lieku,ale predsa po dlhodobom uzivani je velmi zatazujuci.Nechcela by som mat v buducnosti nejake horsie zdravotne komplikacie typu poskodenie obliciek alebo zaludocne vredy atd.Dozvedela som sa o Nattokinaze z internetu.RTG myslite ze by som si ju mohla sama nasadit namiesto uzivania Anopyrinu?Ak ano tak kolko mg a kolko krat denne a ako dlho?Ak by som ju brala a pojdem o rok na kontrolu ku hematologovi,ukazu sa vysledky v krvi,tak ako keby som brala anopyrin?Este chcem povedat,ze syndrom lepivych dosticiek je dedicny a na zaklade vysetreni ho diagnostikovali aj mojmu 8 rocnemu synovi. Zatial bez nejakych zdravotnych problemov(klop,klop,klop).Boli sme na vysetreni ,lebo to zistili mne.Taktiez mu lekari kazali brat dozivotne Anopyrin.Tiez mu ho nechcem davat.Existuje nieco na riedenie krvi aj pre deti? Ak ano tak co by ste mi poradili?Dakujem za kazdu radu.

RNG

Skvrna-to mi nic nehovori zialbohu.
Mnohe moderne pracie prostriedky a cistidla dnes obsahuju rozne enzymy na rozklad organickych latok=skvrn. Pochybujem, ze by niektory z nich nieco "prederavil".

čarna

Prosim ťa RNG vieš odpovedať?keď si budem čistiť škvrnu na latke,to je tiež nanos niečoho kedy to mam stopnuť aby som tu latku neprederavila.

erty

chcela by som sa spytat, ako cistit cievy preventivne? Zatial nemam ziadne problemy, ale mam heterozigotnu familiarnu hypecholesteremiu. Staci uzivat B komplex a mam kupene Lipotropne faktory od Solgaru. Obsahuje to cholin, metionin, inositol. Staci to na preventivne precistovanie ciev, alebo treba kupit este Policosanol a nejaku lipazu?