Sex na morbidnych miestach

Príspevok v téme: Sex na morbidnych miestach
A.

v sobotu sa mi splnil sex, ze som mala sex pri kostole. chcela by som aj priamo v kostole, pripada mi to take drze a hriesne. pre mna je nudne, ak niekto povie, ze mal sex na zachode na diskoteke alebo v kabinke v lietadle. nabuduce chceme ist na cintorin. ja by som isla aj do marnice. nejake napady este nemate? nie som zvedava na pohorsenych ludi :) dik

wreck

poldo, noze netriepkaj nezmysliky. :) keby sa nedokazala inak vzrusit a nebola by ochotna, alebo mozno az schopna, mat sex v beznych podmienkach, vtedy by bola pripad pre odbornika. ale to z jej prispevku podla mna nevyplyva.

som opakovane prekvapovany kolko ludi si mysli, ze prave a len ten ich mozog je zapojeny SPRAVNE.

poldo

neda mi na toto nereagovat.Je jedine mozne riesenie a to navstivit psychologa.Mala by si sa sa nad sebou zamysliet.Normalny clovek taketo chutky nie ze nema ale ho nenapadne take nieco ani v najhorsom sne.Neuvädomujes si, co by si stym spôsobila hlavne sebe.Taketo zvratenosti praktizuju vraj satanisti ale ani ti zväsca su to mladi ludia si plne neuvedomuju dopad svojho konania.Clovek sa pysi nazvom homo sapiens,clovek rozumny ale je to naozaj tak?V mnohych pripadoch by sa tazko hladal nazov pre ludi bez moralnych zasad topiacich sa v bahne svojich neresti.Clovek ak chce byt clovekom musi mat urcite moralne zasady,musi si vazit prirodu a hodnoty ci uz materialne alebo duchovne ktore ini ludia vytvorili.

AdamKrt

Vzrusenie je ako droga. Aby malo rovnaky ucinok, treba ho stupnovat. Ak niekto uz musi mat extremne vzrusenie, co bude nasledovat ? Vaginalny styk s motorovou pilou ? To bude hotovy sexitus :-D

čerešňa

AdamKrt tvoj príspevok zo včera nemá chybu. Som sa dlho tak nezasmiala :D:D.
A. nedokážeš sa zrejme vzrušiť pri sexe tak, ako väčšina ľudí a preto potrebuješ niečo extrémne. Nie je to úchylka, ale dosť to komplikuje zdravý sexuálny život.

alenka_maxova

kolko takych morbidnych miest moze byt? Nie vela...a potom co? Prestane ta bavit aj sex samotny? Budes unudena? Pozri, ja mam tak isto rada rozne miesta a ver, ze som uz vyskusala kadeco. Ked si to porovnavam s tebou, som este velka slusacka. Ja by som napriklad na cintorine sex nemohla mat. Uz len kvoli tomu, ze tam mam asi 5 kamaratov, ktori sa zabili bud na autach, alebo im niekto velmi ublizil a...prosto, tu uz pre mna ide sranda a vzrusenie trosku bokom...Takze daky novy napad ti nedam, len som pridala svoj skromny nazor