Osteoporóza - vyliečia ma?

Príspevok v téme: Osteoporóza - vyliečia ma?
karolza

T skóre mojej chrbtice L je trošku vyššie oproti normálu hodnota 5.1,moja liečba má byť aclastou,ale najprv sa mi musí ukľudniť moja štítna žľaza že vraj je hyperaktívna.
Môžem počítať so zlepšením môjho zdravotného stavu,veď pomaly sa už bojím aj chodiť až sa mi niečo nepoláme?

RNG

Ani u zien nie je osteoporoza len tak z nicoho nic. Hospodarenie s mineralmi je zle pri prilisnom kolisani hormonov, to si treba napravit, napr yamom,
oslabene travenie , pri nedostatkoch kyselin a enzymov je tiez casto dosledok nedostatkov mineralov, to sa tiez da doplnkami napravit, a samotna skladba stravy smerom k alkalizovaniu podporuju tiez ukladanie mineralov do kosti. Samozrejme treba aj dostatok vitaminov K-2 a D-3, co niektori nemaju a to sa tiez bez problemov da doplnit.

Toto vsetko mam povodne z periodik roznych alternativnych lekarov, co to s uspechom pouzivaju uz davno, a dosial to mam aj osobne uz mnohonasobne vyskusane s uspechom na viacerych ludoch, vcitane mojej svagrinej, otca a inych pribuznych a znamych.

llek

Karoza, pises, ze precital som si, takze usudzujem ze si muz. Kolko mas rokov? Pytam sa preto, ze osteoporoza u muzov sa vyskytuje az vo velmi vysokom veku. U tych mladsich (pises , ze do dochodku este daleko) je to vzdy podozrive a treba patrat po pricine. na liek Aclasta mam iny nazor ako sa tu vyjadrovali alternativci, ale necham si to pre seba. Mna skor zaujima, ci bolo u teba skutocne poriadne patrane po pricine osteoporozy. U muzov je oteoporoza vzdy nieco, ked treba ist po pricine.

RNG

Naprav si skladbu potravy na alkalizujucu, naprav si travenie a absorbciu a taktiez hormonalne hladiny.
To vsetko sa da robit prirodne a dlhodobo, bez nebezpecia akychkolvek postrannych skodlivych ucinkov.

- mira

Osteoporóza vzniká pri nedostatku minerálov a nedostaok minerálov vzniká pri konzumácii jednoduchých cukrov. Glukóza, fruktóza, sacharóza a i. obsahujú veľké množstvo energie ale žiadne minerály, tak ich odoberajú z tela. Mechanizmus je typická pufrová reakcia, keď prekyselené prostredie v krvi telo vyvažuje zásaditými minerálmi z kostí a zubov, pretože pri odchýlke od pH krvi od 7,4 smerom dole dochádza k ohrozeniu života.
"Liečba" prostriedkami, ktoré zabraňujú uvoľňovanie minerálov z kostí je typický príklad nepochopenia procesu vývoja nemoci. Stav sa môže napraviť len vtedy, ak pacient prestane jedávať preyseľujúce potraviny a prejde na zásadotvornú stravu s dostatkom minerálov.

karolza

RNG ďakujem za rozsiahlu odpoveď,prečítal som si aj o lieku a čo je s tým spojené,moc si ma teda nepotešil,ale čo už keď do dôchodku ešte ďaleko
s pozdravom karolza

RNG

Aclasta/zoledronic acid ma podla farmacie zadrziavat uvolnovanie sa vapnika z kosti.
Takze osteoporozu ti nenapravi, nanajvys zadrzi jej zhorsovanie.
Ale to je za ceny hromady postrannych skodlivych ucinkov pre dost vysoke percento pouzivatelov.
bodyandhealth.canada.com
Ale osteoporoza je obvykle sposobena nedostatocnou absorbciou mineralov(najma vapnik a horcik) a ich nedostatocnym ukladanim(potrebuju byt dodane v SPRAVNEJ FORME, spolu s inymi potrebnymi na kosti, ako napr zinok, bor, vitaminy D-3 a K-2 plus nejaky zdroj nukleotickych kyselin, ako napr spirulina alebo ine zelene zdroje.)

Osteoporoza je casto dosledok hormonalnych kolisani, ked nasledkom toho telo nespravne hospodari s roznymi materialmi, vcitane mineralov.
Doplnok jodu(podiela sa na vyrobe roznych hormonov, enzymov atd) a najma yam(2 gramy, 10% diosgenin) casto toto hormonalne "poskakovanie" upravia.