Osteoporóza - vyliečia ma?

Príspevok v téme: Osteoporóza - vyliečia ma?
karolza

T skóre mojej chrbtice L je trošku vyššie oproti normálu hodnota 5.1,moja liečba má byť aclastou,ale najprv sa mi musí ukľudniť moja štítna žľaza že vraj je hyperaktívna.
Môžem počítať so zlepšením môjho zdravotného stavu,veď pomaly sa už bojím aj chodiť až sa mi niečo nepoláme?

sponka1

Shaileen,poprosim ťa nemožeš sa pozrieť na rakuskom fore zdravia nepišu niečo o makovom mlieku či pomaha na osteoporozu?ďakujem

shayleen

Rng roky a svet sa menia. Je to ako aj genetický ako aj prírodne dane. V vtedy ked si bol maly bol uplne iny svet ako je teraz. Samozrejme ze je momentálne ebola a aj ta prasacia chripka existuje. Existuje vsetko len ty ktory v tom neveria to nechcu prijat ze je to tak. Casom a vekom sa ukazdeho nieco nejaka chroba vyvinje...

sponka1

K teme osteoporoza-problem mam aj ja.Neviem či pomaha,ale začala som piť makove mlieko.Večer namočim mak do vody a rano zmixujem precedim.Je to chutne.Len neviem či to možem každy deň.

RNG

Shayleen jedneho casu chceli vsetkydisvcata nad 9 rokov povinne zaockovat proti HPV ale po smirti viacerycy od toho osdpochodovali A to uz mali pripravene pokuty a dokonca mozne vazenie pre tycy, co to odmietnu. Nuiz to nie je normalny pristup v demokracii, to je nasilie skorumpovanej vlady a farmacie.
Ten isty cirkus bol okolo prasecej chripky, kde dojkonca WHO vyhlasila svetovu epidemiu, ktora sa ale vlastne neobjavila. Teraz strasia s Ebolou a niektorymio inymi virusami, aby sa ludia dali masove stepit a zialbohu vacsina na to naleti a statisice potom trpia znizenou imunitou v najlepsom priopade, ale aj roznymi alergiami, co kedysi boli radove menej existujuce. Ja ako starsi clovek si to totiz osobne pamatam. V mojej triede na zakladnej skole som nepoznam zo 40 ziakov nikoho alergickeho na ziadne jedlo, dnes v skolke mojich vnucat vyse 1/2 deti ma rozne alergie. Takze sa nejedna o ziadnu genetiku ale zamorenie tela, ktore sa deje pod dozorom lekarov, ci uz z jediel, chemikalii, liekov alebo ockovani.

paulaaa

Pri osteoporoze sa aj preventivne odporuca uzivat makovy olej kvoli vysokemu obsahu vapnika, ale aj inych mineralov ako su selen, zinok, horcik, zeleto..staci 1KL rano a vecer, chutoov je tie velmi dobry, da sa primiesat aj do jedla...
Ja mam tento panensky madarskej vyroby:
-odkaz odstránený-

Shayleen

"A sirenie roznych falosnych informacii okolo roznych virusov stale existuje, vid strasenie so svinskou a vtacou chripkov a s virusami hpv"

Rng vysvetli mi prosím ťa skade berieš toto!? Samozrejme Všetky tie hore menovaného chrípky A hpv vírusi existujú. Nechápem ako môže človek takto myslieť

Shayleen

Rng a akú alternatívu mám hľadať? Mám sa vzdať liekov a hľadať niečo iné ne chemické? Sorry ale to nepôjde. Keby som žila na SK by som takúto liečbu alt érni starostlivosť nedostala alternivko tu kde žijem v Rakúsku.
Llek àno som veľmi rada že medicína robí pokroky čo sa týka liečby hiv.dokonca viem o 3 prípadoch kde 3 hiv+ sa vďaka po transplantácii kostnej drene navždy zbavili hiv a nemajú žiadne vírusi v krvi! Sú ako vyliečeni. A čo ešte ako dobrá správa je že vynašli vakcínu na očkovanie proti hiv. Ale to ešte pat rokov potrvá pokiaľ príde na trh.