Osteoporóza - vyliečia ma?

Príspevok v téme: Osteoporóza - vyliečia ma?
karolza

T skóre mojej chrbtice L je trošku vyššie oproti normálu hodnota 5.1,moja liečba má byť aclastou,ale najprv sa mi musí ukľudniť moja štítna žľaza že vraj je hyperaktívna.
Môžem počítať so zlepšením môjho zdravotného stavu,veď pomaly sa už bojím aj chodiť až sa mi niečo nepoláme?

pan d.

Ja som mal brutalnu arytmiu, dostal som lieky, nebral som ich, po dvoch mesiacoch ani stopy po arytmii a to nedodrziavam nic, co mi poradil lekar, ziadna zeleninka a pod.:)

Janett5

dobrý den mám osteoporozu 3a4 stupen čo je najvyšši vzhladom toho my nenili na obidvoch nohách klby za titán som na polovičnej invalidnej čo je 60% teraz idem na prehodnotenie chcem sa informovat či nemm narok na celý invalidný kedže stým mám problem od narodenia dakujem.

/

ica
mam podobnu skusenost ako ty.Ale z caltrate.Po tomto lieku mi bolo neskutocne zle.Tak mi lekarka predpisala este nejake kvapky-nespominam si ako sa volali.Tiez mi od nich bolo velmi zle.
Tak som zacala brat kazdy den vapnik+ryby olej od f.walmark,k tomu som poctivo cvicila a po dvoch rokov tiez na kontrole sa moja osteoporoza ustalila.
Bolo mi povedane ze nemusim uz brat ziadne doplnky-ale tak ja aspon preventivne budem brat 2x do tyzdna a cvicit budem nadalej.
Ale ma potesilo ze sa nemusim napchavat denno denne tabletami.

RNG

Inac osobne sa najviac zaujimam nie priamo o "vychodnu" tradicnu alternativu, a byliny, ale o rady lekarov zapadnej mediciny, ktori si zvolili miesto klasickych farmaceutik, tj patentovanych chemikalii, prirodne vytazky z kategorie potravinove doplnky, tj lekarmi prehlasene latky bez akychkolvek skodlivych ucinkov.
Sice v USA je trestne o nich prehlasovat, ze su liecive(sprisahanie v medickej masinerii spolu s farmaciou a FDA), ale skutocnost je, ze su liecive a to casto aj ucinnejsie, ako farmaceuticke lieky.
Nuz ja som do seba nedal chemicky liek uz vyse 16 rokov, aj ked som casto chory od mala a cukrovkar DM 2. Zatial za poslednycn 16 rokov som bol len 2 dni chory s horuckou, hoci predtym som bol kazdy rok niekolkokrat chory a lezal a bral atb a ine chemicke lieky.
Dnes pri prvom naznaku nasadim masove davky prirodnych antimikrobialnych a inych doplnkov na posilnenie tela a porazim infekcie uz v zarodku, za plneho behu v praci(60 hodin + tyzdenne, vek 66 rokov!)

RNG

alex ba, ja som daleko od klasickej mediciny, kedze uz vyse 17 rokov studujem a sa riadim radami prakticky len lekarmi z alternativy,teda najma z ich periodik, a knih co si pravidelne predplacam a objednavam, a to sa snazim aj tu zastupovat na tomto a inych forach.Moje rozne prispevky mozes najst aj napr cez Google.sk uvedenim mojho nicka a roznych zdravotnych problemov. V tomto pripade by to bolo napr slovo osteoporoza a pribuzne temy, ako tetania, travenie a podobne.

krado

alex ba , je super ze lekari ako ty zacinaju poznavat, ze zapadna madecina by mala zacat spolupracovat s alternativnymi metodami, co sa sice asi nebude moc pacit farmaceutickej lobby,ale bolo by to super.
JA napr. precujem s biorezonancnym pristrojom a neverili by ste kolko ludi trapia parazity a kolko vela zdravotnými problémami su a nam sa dari ich odhalovat a likvidovat.

alex ba

llek a RNG majú klasický pohlad lekárov a tvrdia všetko tak ako sa naučili v školskej medecíne a všetko ostatné je o ničom, len oni vedia všetko lebo to majú z kníh. alternatíva a celostná medecína im nič nehovoria ale ich odsudzujú a nemajú záujem sa zaoberať niečím novým. som lekár a aj ja som celý život veril svojim kolegom. ked som sam začal mať problém myslel som si že všemocná medecína to zvládne a nezvládla... bolo to také beznádejné že v strachu o svoj život som inkognito navštívil liečitela, ktorý všetko prehodnotil cez môj energetický systém a čuduj sa svete - tam kde nestačila lekárska veda a chémia mne lekárovi a nielen mne pomohol liečitel a jeho prírodzené jednoduché podotýkam jednoduché a účinné formy pomoci. karolza odkazujem ti nájdi v sebe silu bojuj a vyhraj lebo sa to dá. klobúk dole pred ludmi ktorí sa napriek neprajníkom pustilo do boja a pomáhajú tam kde veda zlyhala. nie všetci sú dobrí ale ja som natrafil na spravneho.

ica

Moja skúsenosť:mám hraničnu osteoporozu.
Užívala som caltrate-nepomáhalo-pridala mi lekárka bonvivu,nakolko mi vykazovalo niečo s vápnikom a "D".Po prvej tabletke bonvivy - je to mesačná dávka ,som sa v noci zobudila na vysoké teploty a neskutočné bolesti nôh keď som vstanula a išla som sa napiť tak so mnou hodilo o zem,mala som neskutočné závraty. Teploty trvali 3-4 dni aj mierna bolesť zo závratmi.Vtedy manžel prečítal príbalový leták a už sme vedeli,čo je za tým. Tak mi povedzte aké to musí byť svinstvo tento liek. Nakoniec som vysadila aj caltrate . Začala som brať rybí olej s org.jodom. V máji na kontrole mi bolo povedané,že mám výborné výsledky a stačí mi brať iba vitamín D 3.