Dricol mi stravil dieru do pyžama!!!

alenka_maxova

moja mamina pouziva tento pripravok a nikdy sa jej nic take nestalo. Skor sa ti cosi ine stalo s trickom, preto tie dierky. Dricol to byt nemohol. Ved ho skus nastriekat kdesi este raz na to tricko a sama uvidis, ze to tak nie je...

no a čo

tak to je pekný blud toto!
skôr máte doma asi myši, čo ti tie diery vyhrýzli, ako Driclor :D
ja ho používam už pomaly aj päť rokov a nadmieru spokojná!!

rybicka

Silvia.,
Skodliviny nemusia vzdy vyrazat cez kozu, mozu sa sustredovat vo vnutornych organoch. Moja znama ma problem, ze sa vobec nepoti. Niektori jej mozno zavidia, ale ani to nie jedobre. Toxiny sa jej zdrziavaju v tele a napadaju jej organy. Uz ma o jednu ladvinu menej. Branit poteniu uzatvaranim potnych zliaz Drichlorom asi tiez nie je najlepsie. Lepsie je pouzivat prirodne deodoranty, nie antiperspiranty.

jankaaaaaaaaa

ty sa staraj o svoj zivot a nie moj laskavo
a ja tu nikde nepisem ze diclor ci roaccutane su uplne super a bezpecne lieky ci pripravky
ani jedno som nepouzivala

malachitka

jankaaaaaaaa

s takým prístupom k životu môžeš ísť vieš kde...tie tvoje rady, len dalej sa oháňaj úžasným dricolom,pre tvoju info mala som aj podráždenú pokožu a dalšou svojou špecialitou ,roaccutanom :) veľa šťastia a nieže ti z toho pripečie na mozog,lebo nemáš od toho daleko...

jankaaaaaaaaa

nikto tu nehovori ze je to uplne prospesny pripravok bez vedlajsich ucinkov. ale ked sa tak tvarite, tak sa zamyslite, co vsetko skodlive denne zjete, kde zijete ako sa starate o zvysok svojho tela. jeden diclor hore dole..