Ako znova naštartovať metabolizmus

Príspevok v téme: Ako znova naštartovať metabolizmus
lubochna

Ahojte,
schudla som 38 kíl za rok, z toho 28 za pol roka. Viem, že "proces" nebol dobrý a chudnutie prirýchle. Ale stalo sa. Teraz neviem, ako znova naštartovať metabolizmus, aby sa nedostavil jojo efekt. Môj jedálniček je stále veľmi úbohý, bojím sa začať viac jesť. Akonáhle niečo pridám, priberiem. A to nechcem, nemôžem dopustiť, že opätovne naberiem množstvo kilogramov. Prosím poraďte, bez jedla sa žiť nedá, ale nechcem sa vzdať terajšej figúry, keď som ju už dosiahla. Momentálne mám 61 kg a výšku 160 cm, čo mi vyhovuje. Môžte ma kritizovať (ja sa aj sama), teraz viem, že spôsob, akým som túto vysnívanú váhu dosiahla bol poriadna hlúposť, ale ocením každú dobrú radu ako "rozumne" z tohoto problému vybŕdnuť. Čítala som tu viaceré témy, ktoré radia ako zdravo schudnúť a teóriu "úspechu" ovládam. Prax však išla inou cestou a teraz sa mi nedá zo dňa na deň začať jesť - bojím sa, že sa mi všetko vráti späť...

Drew

Ale ako mam jest viac. Tym by som zvysila prijem a znizila vydaj. Od rana do 4 sedim v praci. Potom utekam domov a musim obstarat deti a vecer sa ucim na skusky. V podstate sa malo hybem.

Drew

Ahojte pisete ze zdrave stravovanie ale....Mala som 80kg. No slon. Vsade citam ze znizit prijem,tak som znizila. Po 4 mesiacoch som schudla na 74. Otrasna vaha ale tesil ma uspech. ZAcala som teda zdravo zit. Rano sunka a pol krajca chleba. Obed delena strava maso a zelenina vacsinou. Vecera jogurt,vlocky. Po 6 uz nic. Vysledok?po troch mesiacoch 81! Bojim sa na jedlo co len pozriet. Tak.

lubochna

Naozaj si myslíte, že to nepôjde bez pribratia ? Možno ak budem pomaly pridávať kalórie... Možno existuje nejaký spôsob... Viem, že to bola chyba takýmto spôsobom schudnúť, ale stalo sa...
Teóriu ovládam, ale za okolností normálneho (zdravého) schudnutia. Teraz som bezradná, buď mi váha stojí (a to jem veľmi málo) alebo mi ide hore aj pri malom navýšení jedla.
Možno sa niekomu podarilo udržať si váhu aj po takomto schudnutí.

doubledog

vravis ze teoriu ovladas, tak zacni normalne jest.
priberaniu sa nevyhnes, s tym sa zmier.
le ak postupne prejdes na zdrave stravovanie, nebude to take tragicke.

xdanielax

lubochna. VELMI velmi slaby a zly jedalnicek. Nemozes sa cudovat, ze nechudnes. Velmi zle. naozaj. Zacni si nieco studovat a zdravom straovani a sportovani.