Aké auto?

enrikap99

Ahoj kde si takto dobre kupila? To mas naozaj stastie ze sa ti takato super kupa podarila :) tiez ma to caka v najblizsej dobe tak patram :D

alicazazrak

Tak ako radia dievčatá predomnou, ja mám bazárovú škodu už roky a je úplne v poriadku, musím si zaklopať že žiadne náhradné diely nebolo treba :))

janka danka

Určite odporúčam škodovku. Lacné a dostupné ND a spolahlivé (mám už tretiu škodu, takže vlastná skúsenosť) Keď menšie, asi bude najlepšia voľba Fabia nová alebo staršia). Skús porieť ceny v bazároch a hlavne nekupuj od niekoho cez inzerát, je to veľmi riskantné v tejto dobe, v bazároch je aspoň nejaká garancia a záruka. Prajem veľa štastných km :))))

stuart999

A čo niečo takéto? aaaauto .sk/sk/dacia-logan/car.html?id=151023789#make=24&model=1263
Menšie, pohodlné, dáš tam aj sedačku v pohode, do mesta fajn. Popozeraj aj iné, uvidíš

anjelik1678

ahojky, tiez by som prijala tip na male auto, pre mna- pre zenu :) s dietatom,a by som donho v pohode dala autosedacku ale zarovne aby som aj vasde zaparkovala v meste hlavne :D ! to je vzdy problem... momentalne pozeram bazary ale nevyznam sa