Aké auto?

dejavu

GiovanniX - aj mne sa zdá, že 1,2 mi pôjde slabo a veľa nevydrží:o), pred Kiou som mala Fiat Cingecento -900 obsah - nanič, nevybláznila som sa:o), to nie v zlom ale do kopca som skoro musela ísť tlačiť.
Skúsim tú Fabiu hľadať, ale od ktorého roka teda už môžem hľadať, aby bolo spoľahlivé???
Toyota je posledná možnosť, ale páči sa mi najmä koli 4x4, chce to čas tak už približne viem čo hľadať. Dík

GiovanniX

prve rocniky Fabie nekupuj,vseobecne je zname,ze zväzok kablov v motorovom pristore je zle umiestneni a koroduje,nasledkom coho auto dava chybne hlasenia,alebo nejde(to plati pre Fabiu),dalej mikrospinace v zamkoch dveri radi odchadzaju(da sa povedat ze chyba VW group-u),obchadzaj motor 1.2 HTP,ludovo pomenovany Hovno To Pojde a je to aj pravda,vo vysokych otackach a rychlostiach straca dych a vysoku ma spotrebu na 3 valec,ba aj na 4 valec,kebyze je :D,na tom motore rad praska hlava valcov (konstrukcna chyba inzinierov zo Skody) a dalsie,dalsie nevyhody ma ten motor....Ak chces Fabiu,tak po zaciatku vyroby tak 3 roky,alebo faceliftovanu,co spozna laik podla zadnych svetiel.Tam uz by mali byt chyby vychytane.Motor odporucam 1.4 benzin,1.9sdi(mala spotreba,jednoduchy motor na dlhu zivotnost,bez turba).Diely na neho najdes na kazdom rohu,za facku naozaj...
k Toyote sa nejdem velmi vyjadrovat,nevenujem sa jej az tak,ale ak je vyrobena doma,tak by to malpo byt dobre auto,co o Toyotach mimo Azii,co sa vyrabaju sa neda povedat,hlavne o kvalite dielenskeho spracovania...
a Fiat Punto,aj ja mam Punto,o nich by som ti mohol pisat do rana,ale ak chces Punto,tak Grande Punto kupuj.Starsie verzie okrem 1 generacie sa mne osobne nepacia...Su to vybavene,bezpecne auta,hlavne moderne,diely su mozna o daco drahsie ako na Fabiu,je to na tebe :)

dejavu

TAAAAAKŽE ked si to zrekapitulujem, môžem uvažovať nad:
benzín, 1,2 - 1,9, ročník 2000-2012:o),
Fiat Punto, Škoda fabia, Toyota Rav4.

Lenže z tothoto má 4x4 len Toyota, a tá je najškaredšia, znova japonec, kedže teraz mám Kiu - drahší servis...moc mi to nepomohlo. Ale pozerala som nejaké Fabie, celkom milé autíčko...tak porozmýšľam, má nejaké negatíva??? Škoda Fabia???

lost

presne.. neexistuje , ani SUV, ktore vydrzi nase cesty..

no ale toto zo slovakov robi zavodnikov, normalne ze by sme mobli dat olympijsku hru "klockovanie na ceste medzi dierami" a boli by sme sampioni :D

GiovanniX

jankaaaaaa nemala hore v teme poziadavku 4x4,to len v prispevku,tak preto so prehliadol :D
darmo kupite zo zahranicia v dobrom stave auto,o par rokov z neho bude crep,ako z kazdeho na slovensku... ja mam osobne zo Svajciarska auto a brat z Talianska,ked sme ich doviezli,nebolo im nic,ako nove,mame ich cca 4 rokov a uz neraz boli menene tycky stabilizatora atd...od nasich ciest a hlavne teraz zacal hrzaviet moj tatos,odkedy je na slovensku...

mato123

hej po novom aj v potravinach, tak pri jazdenkach uz to treba obzriet ci to nieje pochytane na spodku, ja mam auto dovezene z talianska 10rocne, videl som take iste dovezene z rakuska a to bol sakra rozdiel

mato123

Fiat Punto 1.2 8v 99-04, pokial to nieje nasoleny kus z rakuska, totalne bezudrzbove nizkonakladove spolahlive auticko nielen do mesta