Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gigantická flotila pri Slnku

Maros75

Čo podľa predpovedí čaká naše Slnko v budúcnosti?
Jedného dňa minie všetko svoje palivo a nakoniec zanikne. Už dnes vieme, že zhruba o miliardu rokov bude žiariť o desať percent jasnejšie než dnes, čo atmosféru na našej planéte výrazne vysuší a väčšina druhov žijúcich na povrchu vymrie. O dva a pol miliardy rokov neskôr už bude Slnko žiariť o štyridsať percent jasnejšie a jeho vplyvom sa odparia všetky oceány a s nimi zmizne aj zvyšok života na planéte. To však nebude ešte koniec. magazin.atlas.sk

Joo

Ovecka o taketo bludy co si sem hodil (vcera 23:00) sa ja neopieram ,len pisem ,ze su urcite "veci" ktore mozu byt pravdive ,ale v nasom ponimani sa ani principialne nedaju dokazat ...... takze este potrebujes nieco objasnit ?

roza

Pripadá mi to ako počítačová hra nájdi skrytý objekt. Tí ktorí sa týmto veciam rozumejú, napr. čokel, by mi mohli povedať ako takéto snímky mohli vzniknúť. Pravdepodobne sa pýtam hlúpo, ale je to divné - záber na slnko a potom na objekt, a znovu a znovu, ako keby to bral človek práve s takýmto zámerom, čo sa mi zdá nemožné. Vesmír je nad moje chápanie, tak sa ospravedlňujem ak sa divím samozrejmým veciam.

0vecka

jjchcel som ti len ukazat cloveka ktory sa opiera o podobne argumenty.... a o nom bez problemov napises ze je vysinuty :-D ...

Joo

lost ...... presne tak :-)
Ovecka ,dobru noc ti prejem a dufam ,ze sa v sne teleportujes aspon na parabolicku obeznu drahu ...... a po navrate uznas nase slova,lebo tvoje tvrdenie to je katastrofa :-)