kupovanie dobierkou

Príspevok v téme: kupovanie dobierkou
hviezda01

..zdravim...som neskutocne rozculena...objednala som si z inzeratu mobil,ktory mi mal prist na dobierku...ked som konecne obdrzala balicek,tak tam sice mobil bol,ale nefunkcy,a nebolo tam ani to,co tam malo byt...ako nabijacka,sluchadka a podobne....taka som vytocena sama na seba,ze az....stalo sa aj vam niekedy nieco podobne?..co ste robili?.vrrrrrrr

system

nie, ale proste ved kontakt nanho mas, tak ho trocha postrasit, a nie mu napisat ze nech si tie prachy uzije... neviem no ...

hviezda01

system...a ako to mam podla geba riesit?ked byva uplne na opacnom konci slovenska?jasne,ze ma to stve,ale co mam ist do Roznavy ho hladat?..alebo ho udat?...bolo by to aj tak slovo prosti slovu...co by si robil na mojom mietse???...zobral by si si dva dni dovolenku,aby si mohol cestovat na vychod???

system

nepaci sa mi ze namiesto toho aby clovek stal za svojou pravdou, povie si ze couz bol som okradnuty a vykasle sa na 50 € Takto podporovat zlocin a vyjebancov ? Len preto ze si nenajdeme hodinku alebo 2 casu aby sme sa informovali niekde ako to riesit ? smutne :( a potom ze preco u nas taketo drobne kradeze a podvody prekvitaju .. bodaj by nie ked sa to ludom nechce riesit :( ked takto odrbe mesacne 10 ludi a kazdy si povie " nech mu mojich 50 € padne na uzitok sku**ovi " co ine mu treba ? a zarobene zanic 500 € pekne, len tak dalej slovaci ved peniaze mame tak preco ich nedat inym, ved aj druhy nam davaju zadarmo. ....

hviezda01

lost-co si myslis,ze som mu to uverila??..ha ha ha..:-D
J111-to by bolo ok,keby sme sa nedohodli na tom,ze mi posle mobil aj s prislusenstvom,a nie len mobil,a este k tomu nefunkcny