kupovanie dobierkou

Príspevok v téme: kupovanie dobierkou
hviezda01

..zdravim...som neskutocne rozculena...objednala som si z inzeratu mobil,ktory mi mal prist na dobierku...ked som konecne obdrzala balicek,tak tam sice mobil bol,ale nefunkcy,a nebolo tam ani to,co tam malo byt...ako nabijacka,sluchadka a podobne....taka som vytocena sama na seba,ze az....stalo sa aj vam niekedy nieco podobne?..co ste robili?.vrrrrrrr

hviezda01

no ja som mu este napisala,ze pojdem na ich koniec v priebehu aprila,viete co mi odpisal????...ze to neni zly napad,aleze v aprili uz z ich rodiny nikto na slovensku nebude...tak som mu na to napisala len tolko,ze je to obycajny sku....y cigana,nech mu padne mojich 50 eur na uzitok..cigan ciganom zostane....bohuzial len robi zle meno tzm,ktory su slusni..

system

neposielaj mu to naspet, nebudes mat dokaz co ti poslal, posles mu to naspet doklad sice budes mat, ale moze tvrdit ze si mu ty poslala ten mobil a ten spravny si nechala ! najprv prachy a potom mu to posles. podla mna je to mlady zasran, ktory nevie ako to chodi, a zlakne sa ked ho postrasis lebo si to prv neuvedomil ;) a inac, netreba sa bat kupovat veci z netu, ja som uz kupil a predal naozaj vela veci a aj dost drahe a ziaden problem som chvala Bohu nemal :)

lost

nj, to je ten nas uzasny svet :D

okradny rodinu o dom - si za vodou

prekroc rychlost v meste o 6kmh - si zlocinec a vrah ..

aglia tau

No ešte väčšia sila je, čo čítam na fórach o financiách, ako ľudia splácajú pôžičky, akési predsplátky, a keď majú splatených málo predsplátok, tak pôžičku ani nedostanú. To je mega sila.

hviezda01

preco si myslim,ze je to rom?..skusala som aj na facebooku,a tam mi pod Roznavou ukazal len jeden aj v takom veku:ja viem,ze to mohla byt len nahoda,ale aj nemusela.

jankaaaaaaaaa

no ale ked uz si niekto pozicia peniaze z nebankovky, zalozi cely byt, a naleti na podozrivo velmi vyhodnu pozicku.. tak to je uz sila. nechapem ako mozu takemu niecomu ludia verit a naletiet nato.

jankaaaaaaaaa

preco si myslis ze je to rom???
no je to riziko takto nieco kupovat. skus sa mu povyhrazat, stale ho otravuj, kontaktuj, bombarduj mailami, listami. skus si zistit ci nieje nejake telefonne cislo evidovane na neho. atd. vyovalavaj mu. lebo on asi caka ze sa nato vykasles alebo sa ti to nebude chciet riesit.

hviezda01

aglia tau-tak to mi je ozaj luto,kam sa hrabe moja strata 50 eur,proti tvojej.Ja uz samozrejme ani necakam,ze mi dotycny peniaze vrati,ale skusila som mu napisat, o vratenie,tak uvidim,ci mi odpise.Mna 50 eur z biedynevytrhne a ani z toho nezbohatnem ani nezchudobnim,len ma stve to,ze som mu naletela..ja,ktora si na dobierku nekupi ani spendlik....sakra,raz to porusim,a kukaj,ako to dopadne.no co uz,clovek sa uci na vlastnich chybach

aglia tau

Neviem, či sa k balíku na dobierku potrebuje OP. Ak ho posielaš, tak určite nie. No a hviezda01, peniaze už asi neuvidíš, ale aspoň si sa poučila. Tích ľudí je veľa, čo naleteli podvodníkom , medzi nich patrím aj ja a prišla som kvôli nim o byt, ako čítam, niektorí požiadali o pôžičku z nebankovky, dali akési predsplátky 1600 eur a pôžičku asi ani neuvidia. Podvodníkom sa darí a obyčajný človek musí byť stále na pozore, aby niekomu nenaletel.Ja už neviem, komu môžem veriť.