Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spravny rezim dna

Príspevok v téme: spravny rezim dna
0000

prosim vas chcela by som sa opytat aky by bol najlepsi denny rezim kolko jest pit cvicit ja viem ze je to osobitne ale uz sa neviem pohnut mam 165 cm a 70 kil obvod stehna mam uz 55 co sa uz hrozim a lytka 41 s coho ma skoro porazilo prosim vas pomozte mi ma doma steper aj stacionarny bycike tak keby bol niekto tak mily a pomohol mi vytvorit ten rezim velmi pekne dakujem

luci2

a papaj okolo 1200 kalorii. ja som to dodrziavala mesiac vyslovene vzdy cca 1000 kcal a po troch dnoch ma aj ten vecerny najhorsi hlad opustal a bolo dobre. hlavne vytrvat a mysliet doppredu :)

luci2

Ahoj si na tom celkom v pohode, ziadna katastrofa a mas aj dost vela moznosti co je fajn. Zacni tym, ze nebudes podcenovat spanok, vypi denne okolo 3l tekutin, jedz kazde 3-4 hodiny denne a vyuzi ten stepper aj ja som vdaka nemu schudla. Na najmensej zatazi som si to sla kazdy druhy den po 30 minutach a takymto stylom som dala za mesiac dole 6 kil. Cize zdravo, jedla som, spala som pila som a niekedy som aj pomaskrtila. Kedze telo nebolo zvyknute na take zdravsie nazivanie automaticky to ubudalo a bola som spokojna... takze tolko moj nazor a skusenost, skus , pomoze :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.