cvicim,stravujem sa zdravo,ale priberam!

Príspevok v téme: cvicim,stravujem sa zdravo,ale priberam!
nikki999

Ahojte ! ja som uz strasne zufala ! aktivne sportujem uz asi 3 roky, naj aktivnejsie od minuleho februara, ked som zacala behavat.... strasne ma to bavi a neviem si predstavit den bez behu.. jasne ze to musim striedat aj s inymi aktivitami, lebo telo si uz zvyklo .. mne nikdy neslo o chudnutie, snazim sa zit zdravo a velmi mi to pomaha na bolest hlavy, ktora ma trapi uz dlhe roky ! vzdycky som mavala 55-56 kg na vysku 175 cm.. a teraz ? za posledny mesiac som pribrala 4!! zdoraznujem 4kg !!! preco ??? inac vazim sa raz za dva mesiace, akoze vobec ma to netrapilo, ale vsimla som si na nohaviciach ze nieco nie je v poriadku a postavim sa na vahu a parada !! asi mam zly jedalnicek ?
r: 4PL ovsaky ( robim si taku zmes ze si zmiesam balenie ovsakov s kokosom, hrozienkami, lanovymi semiackami), jogurt-ziaden nizkotucny ale ani nie total smotanovy... a k tomu si davam ovocie, teraz napr. jablka, pomarance take dva- tri kusky... / knackebrot 3 ks s kuracou,morčacou sunkou-kupujem si taku s 96% podielom mäsa, koopa zeleniny, syr ( inac v poslednom case som si zacala vyrabat domaci kravsky syr a jem ho vo väcsom mnozstve-nemohlo mi to sposobit priberanie? )
d: ked boli sladke ranajky, tak si dam napr. polku cottage s paprikou, ked neboli sladke tak si dam jogurt/acidko plus kus ovocia
o: co si navarim, väcsinou ryza s niecim, zemiaky zapekane so zeleninou, rozne placky,tofu, kuracie, ryby, proste hocico, ale nic vysmazane ani mastne !
o: jogurt/acidko
potom nasleduje moje kazdodenne cvicenie-vacsinou beh 8km... raz do tyzdna aj posilnovanie s vlastnou vahou prip. cinkami. alebo aj orbitrek ...
v: po dvoch hodinach bud cottage so zeleninou-cely kelimok, alebo parena brokolica s nizkotuc.syrom, parena zelenina s tuniakom, tvaroh...

pijem 3l vody plus liter nesladeneho caju...

tak co robim zle ????? uz nechapem..

doubledog

ved mas normalnu vahu, na tvoju vysku je 55kg malo.

ak chces mat nejaku sportovu vykonnost, tak by si chudnut nemala.

nikki999

Lulu2011: a vysku mas aku ? u mna bolo maximum asi 63 kg... ale potom som zacala pracovat ako casnicka a schudla som 10 kg ! to bolo uz chore. ale nastastie som zmenila zamestnanie a drzala som sa na tych 55 kg. a teraz toto :( tiez sa radsej nepostavim na vahu, deprimuje ma to .. oo co by som ja dala za utly pas, ale o tom mozem len snivat :) ja som taky typ ze asi nikdy v zivote ... ale sport je super :) aj ked mi ten beh nepomohol na brucho, ale nohy mam krasne stihle pevne bez naznaku celulitidy :) tak aspon nejake plus..

Lulu2011

nikki - mam okolo 65 kil, (uz zrejme tolko, radsej sa nestaviam na vahu) fuj, ze hrozne cislo :p ja zadok praveze mam, som typ presypacie hodiny, ked mam normalnu postavu tak uplne utly pas k tomu primerane boky, prsia ani male ani velke, co ma trapi najviac je brucho, posledny rok sa mi tam vsetko uklada, nevyzera to dobre a straca sa mi uz pas takze aj cvicit musim zacat

nikki999

Lulu2011: no napriklad ja som na strednej jedla vsetko, kazdy den sladke peciva, malinovky.. mala som okolo 62 kg ale vobec mi to nevadilo ! inac nebola som tucna, to asi nikdy,lebo som vysoka a nejak sa to strati.. len mam dost nesumernu postavu ! mam male prsia, tuk sa mi uklada hlavne na bruchu a bokoch, takze take ze rifle plus tricko mi nehrozi lebo vsetko vytrca :D inac nohy mam stihle aj zadok maly .. som ako pavuk :) teraz mam 22, uz asi 5 rokov pijem len cistu vodu a caje nesladene..vyprazane ani neviem kedy som mala naposledy.. fakt... ale sladkosti-to je moja slabost.. ale niekedy si nedam ani mesiac, potom si doprajem, ale poriadne... a ty vazis teraz kolko ? ja som roky mala 55, max cez sviatky 58 ale vzdy to potom islo samo dole ... fuu take ze pocitanie kalorii mi asi nehrozi :D ja chodim do skoly aj pracujem.. tesim sa ze si stihnem rano navarit obed a vymyslat veceru a stiham cvicit kazdy den :) ale nieco asi budem musiet zmenit :(

Lulu2011

nikki - kazdy mame zial iny metabolizmus :( ja vidim na sebe ze som kedysi mohla natlacit do seba obed a za tým bagetu plus cokoladu a mala som stale 50 kg, teraz otras, kolko mas rokov? lebo ten metabolizmus sa zvykne zvrtnut aj po 25 napr.

ano aj mne vadi, ze je jednostranny, ja si ho budem trochu upravovat...pocitam si KJ a nechcem zjest viac ako 5500-6000 KJ na den, idealne do tých 5500 KJ sa zmestit a pojde to dole, verím tomu

nikki999

Lulu2011: mozno ze je to vela ovocia, ale ja som od toho nikdy nepriberala :D a predtym som jedla aj sladkosti, hlavne cez vikendy... teraz uz aj to som vynechala.. uz si doprajem len na Velku noc... no tie sacharidove vlny som pozerala, ale neviem ci by som vydrzala na takej jednostrannej strave.. ale dakujem, tak najprv skusim ten syr vynechat absolutne :) ale to je zivot o nicom ! niekto si je parky a chleba kazdy den a nepribera, a ja si nemozem dopriat uz ani ovocie ci syr :(

Lulu2011

ou 7 broskyn to je kopa sacharidov a sacharid sa vzdy premeni na tuk

toto sa mi pozdava, zacnem podla toho jest, tiez mam v plane 55 kg mame podobne miery

www.kulturistika.net

nikki999

Lulu2011: myslis ze to bude prave tym syrom ? ale uz si ho robim asi rok.. ale predtym max raz mesacne.. teraz kazdy tyzden... a jem ho potom aj styri dni :D do riti .. fakt s tym musim prestat.. a ostatne vsetko je ok ? uz som rozmyslala ci nemam jest doobeda len ovocie, kedze mam sedave zamestnanie.. ja v lete napr. zjem na ranajky aj sedem broskyn ci plnu misu ceresni, jahod... prehanam to ? :D

Lulu2011

ahoj, kolko zjes toho syru? vynechaj ho to musi byt hrozne kaloricke a tiez placky, plus skus caje na detox ci odvodnenie, nemala by si priberat