Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jedlo

stylishfox

AHOJ!
Bud uplne v pohode, ide len o roztiahnutý žaludok, nič iné! Maju to deti, ženy, muži, zvieratá, uplne normálka. Polievky vynechaj ie roztahuju najviac, bublinky ak isto všetky a porcie si uplne pomaličky zmenšuj ! držím palčeky!
stylishfox.blogspot.com

Zaran

Mne sa stalo niečo podobné.Mäso som nikdy nemala nejak extra rada,jediné,ktoré som zjedla,bolo kuracie(aj to nie vždy)je tak tomu v podstate doteraz,ale milovala som šunku.Nemohla som bez nej vydržať.Ak som denne nezjedla aspoň 100g šunky,bolo som maximálne podráždená,všetko ma štvalo.Raz som sa jej nehorázne prejedla,musela som ju okamžite vyvraciať.Odvtedy som šunku nemohla viac ani vidieť.Dlhé roky som ju namala odvahu dať do úst ale postupom času som sa premohla a začala som ju pomaly jesť,jem ju doteraz ale dávam si maximány pozor akú šunku zjem a koľko jej zjem,lebo fakt zjem len máloktorú šunku.Už teraz...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.