Zdravo sa stravujem a moja postava sa nemeni

Príspevok v téme: Zdravo sa stravujem a moja postava sa nemeni
Zdravovanie

Chcem sa opytat,je mozne ze ked jem zdravo,tak vaha nie a nie ist dole.som si povedala ze sa dam na taku vycistovaciu dietu,takze papam iba zeleninu,biele jogurty, ovocie, a pijem vela vody,cvicim kazdy druhy den,dakedy 2krat dp tyzdna. A mam pocit Ze som nic neschudla,lepsie povedane,ziadne vysledky nevidim ,jak je too mozne?

lulanaaaa

Moj jedalnicek vyzera asi takto:

rano (okolo pol 7)-stava z dvoch jablk,2celery,polka uhorky alebo niekedy mamm biely jogurt kde si dam musli a jablka a vseliake somariny;D

obed (okolo 3)zeleninova stava,alebo sushi,alebo ryza s hraskom a syrom,alebo ryzove spageti s niakou omackou

vecera (okolo 5,6)jogurt alebo zelenina alebo krutony

samozrejme kazdy den nejem to iste,meni sa to:) ale zvyknem jedavat to iste aj taky tyzden.

333*

Nesmieš v jednom jedle kombinovať zeleninu a ovocie - zle trávi a nafukuje. Skús si naštudovať niečo o delenej strave a kombinuj sacharidové dni s bielkovinovými - to robí zázraky, v kombinácii s cvičením dokáže žena s priemerným metabolizmom zhodiť aj 20 kg za pol roka. Muž ak je obézny tak podstatne viac. Ihneď po docvičení vypi citronádu z čerstvej citróneovej šťavy sladenú glukózou, prípadne medom, ak sa ti nechce taký nápoj zarábať kúp si klasický iontový nápoj. Týmto zabrániš aby sa ti vyčerpal svalový glykogén, čo v konečnom dôsledku má vplyv na tvarovanie svalstva a spalovanie tukov.

wreck

mozne je to, budes prekvapena, velmi jednoducho: prijimas z jedla viac alebo rovnako vela energie, nez minies fyzickou aktivitou a zabezpecovanim telesnych funkcii.

ten pomer musi byt opacny.