nechapem ho

natusa42

Maoam ved jasné,chápem...je to o niečom inom..ale ..jednoducho aj tak nechápem ľudí...a nielen kvoli tomuto prispevku,ale vseobecne ..som asi hlupana ,alebo čo ...alebo možno prilis citlivy a dobry clovek pre tento svet ...:( ked ja na nikoho nedokazem ani hlas zvysit :( to uz je co za clovek :(

Maoam

natusa, tak ale niektorym babam a zenam ide fakt len o sex, tym padom nie je na tom, ze idu so suknickarom, nic zle pre ne, kedze vedia do coho idu a proste si s nim uziju

to ti zvonka tazko posudia, ci je to toto alebo ten pripad ako tu, ze baba si naivne myslela, ze pri nej bude iny, to je uz o inom, kedze sa do neho zalubila

natusa42

maoam ja som to chápala odmalička,a vždy som od takých bočila ...nechápem teda také dievčatá..ja vlastne vôbec nechápem dnešný svet ..a ani mužov :( ja sa niekedy cítim toálne zle,ako outsiderka ..ktorá sem nepatrí ..nie som typický dnešný človek...

Maoam

aaaaaale, nejaka dala prednost inemu borcovi alebo suknickarovi pred nim a nerozchodil to, kasli na to

k tomu, co si napisala - vies, ide o to kedy to ktora pochopi, co si napisala a do takej miery, ze aj v situacii, aku opisal wreck, zvitazi rozum nad 'zvlhnutym lonom'

niektore to pochopia v 20ke, ine v 30ke, dalsie v 40ke a niektore ani do smrti a pudy ci sialena tuzba po pozornosti a pseudolaske zvitazia

natusa42

Maoam lenže vieš,čo je najhoršie ?že neiktoré ženy sú vážne tak hlúpučko naivné / prepáč milá zakladateľka,ale je to tak :( žiaľ)),že si nevidia dalej od nosa a čakajú,že k NIM bude iný,raz ked je chlap sukničkár ho nezmení žiadna žena ,raz ked je chlap psycho žena môže byť hocijaká,ale nezmení ho ...raz,ked je chlap neviem aký,aj hotentot ,tak ani tak ho nezmení,proste chlapi sa nemenia kvôli žene...:(:( je mi ľúto veľmi takých dievčat,čo sa zahadzujú s takýmito mužmi :( ...ja som zase napr vždy mala v TOMTO jasno,že takéhoto nikdy...nechápem proste

wreck

haha, toto sa mi velmi paci. :))

'zeny nad vecou' idu inej zene vycitat, ze sa nepoucila zo skusenosti tych druhych a podlahla. ale ked sa zrazu 'zenam nad vecou' z podobneho jedinca zrazu roztrasu kolena a zvlhne lono, situacia sa meni a na nechapave pohlady zvysnych 'zien nad vecou' prichadza odpoved: 'ale to je ineeeeee!' :))

natusa42

ty si si začala s človekom,o ktorom si vedela,že je veľký sukničkár a ktorý používal rovnaké baliace taktiky na teba ? ...nie.nie...povedz,že nie ..lebo sa normálne rozplačem