Parazit v creve - škvrkavka

Príspevok v téme: Parazit v creve - škvrkavka
Domco9

Ahojte
Je mi to velmi neprijemne.
A trochu slabsie zaludky radsej necitajte.

.
Po tom ako som bol na zachode na velkej potrebe bol v myse maly cervik. Farbou, tvarom ako dazdovka, ale tenky (do 1mm) a asi 6cm dlhy.
Mama vravi, ze je to asi skvrkavka.
Z neto to vizera, ze by to mohla byt pravda.
Su tam ale nepekne veci popisane, co vsetko moze sposobit.
Mate skusenosti? poculi ste o niecom takom?

Lialucka

V lekárni som videla leták na liek Parazitex. Bolo tam písané, že je na prirodnej báze, voľne predajný a balenie obsahuje mesačnú kúru. Bolo to označené ako novinka.

mascha

nakaziť sa môžeš pri nedostatočnej hygiene, na toalete, nedostatočnej tepelne upravenom mäse,zle umytej zelenine,ovocí,od psa,mačky

Poradte

A ked sa mi aj podari zbavit parazitov, opatovne ma mozu nakazit ostatni clenovia rodiny kedze oni vraj ziadne parazity nemaju a nebudu ani nic uzivat....

talia61

vyskusaj pripravok SCRAM™ Antiparazit, obsahuje aj dole spominany klincek, je to z bylin, mms urcite neodporucam

mascha

ak to nie je mrľa, tak škrkavka,mala by si sledovať stolicu a zaniesť cez doktora na diagnostiku...
biely jazyk by znamenal kyslé PH,tak by ti pomohla tá sóda, pol až ČL zaliať vriacou vodou, po vychladení piť ráno a večer, k tomu ešte klystír...
dobu ti nepoviem, možno ich máš rozlezené aj inde,preto by bolo dobré ich odchytiť,potom by si mohla dostať lieky,ale vermox účinkuje len v čreve, u zentelu by si mala záruku,len aby si ho dostala potrebuješ predložiť dôkaz

mascha

záleží od toho aké máš parazity, na škrkavky, hlísty je veľa ľudových receptov, CF mala pásomnicu... MMS pomáha na prvoky, baktérie,vírusy..., väčšie môže zatlačiť ešte hlbšie...ale HB tvrdí, že treba začať od tých najmenších
možno by ti pomohla soda bikarbona, piť a spraviť klystír...
upresni, skonkretizuj svoje problémy

Poradte

Nedari sa mi zbavit patazitov. Skusala som dvakrat podla navodu celebrity f., ale nepodarilo sa mi to zial. Mam skusit vermox alebo to nema zmysel?
Zohnala som mms kvapky, ale je to 9% tak neviem ci to je vhodne lebo niektore su ovela silnejsie, su to dve flasky a na oboch je napisane 9%, mam to vraj uzivat v pomere 1:1. Vie mi niekto poradit? Dakujem!

Slnecnica198

Zdravím všetkých! Pracujem v centre, kde sa parazitmi intenzívne zaoberáme. Veľa vecí z toho, čo sa v tejto diskusii píše, je prevda a veľká časť rád je naopak neúčinná. Sama som prešla už kadejakými kúrami a vzhľadom na to, že sa v tejto oblasti pohybujem, viem Vám poradiť lepšie, ako bežní ľudia. Kto má záujem o info, nech mi napíše na tento e-mail:
balance.resort.sk@gmail.com