Byť vo vzťahu klamaná, či radšej bez neho

Príspevok v téme: Byť vo vzťahu klamaná, či radšej bez neho
unavený anje

mám 38 rokov, priateľ 40, poznáme sa?cca 5 rokov, rok sme spolu bývali.... V posledných týždňoch sa mi potvrdilo, čo som tušila, začal chodiť na zoznamovacie portály ako Badoo, kde si napísal, že je slobodný, dobre zarábajúci, a hľadá zaujímavých ľudí...presnejšie ženy 20-35...normálne ma to ranilo, na otázku, čo to má byť že to je jeho nová zábava, a nechce sa jej vzdať.Čomu neverím. Predtým som mu našla správy, čo vipisoval jednej ako sa mu páči , ako sa chce stretnúť, priateľku spomenul okrajovo. Myslela som , že nie je toho schopný, prečo sa to musím dozvedieť náhodne? Neviem, či ma ľúbi, hovorí , že áno , že som jeho jediná, nepodviedol ma a tak, no dokedy.....som sa s toho zrútila...neverím mu, lebo viem, že je stále na tých portáloch
nebývame spolu, bol alkoholik, pomohla som mu, zachránila prácu, lebo by ho vyhodili, podporovala a čakala, že sa zmení .......no zdá sa, že už odo mňa nemôže nič dostať , tak hľadá inde.....veľmi ho ľúbim, len neviem, čo ďalej
každá rada mi je dobrá

unavený anje

inak som na tom zle psychicky.......
bývali sme spolu rok a potom kvôli alkoholu, pod podmienkou, že sa dá dookpy som ho poslala preč, rok sa nedal a potom som sa na to nemohla pozerať ako prosí aby som mu pomohla........pomali 2 roky je abstinujúci alkoholik a .........asi aj úprimný k tým svojim ,, Zaujímavím ľudom....čo však tvoria len ženy

karolinka23

nestracaj s nim energiu, uvidis sama, ze bez neho ti bude lepsie, najprv na teba dolahne samota, ze co ak uz nikoho nenajdes, ale o chvilu uvidis, aka ulava pride a nova pozitivna energia o ktoru ta tento vztah oberal ustavicnou neistotou , naozaj, sama vidis, drzim palce:D

mliečko

ano,ano za dobrotu na žebrotu.
Neboj sa na každe prasa sa voda vari.Ale určite je to pre teba velmi tažke.
Prajem vela sil.

AdamKrt

Tiez som mal nieco podobne. Priatelku, neustale klamajucu. Odpustil som jej vela vazneho, ale nakoniec sa potvrdilo to, co som si myslel. Po x pokusoch, stale je rovnaka. Trpezlivost dosla, nastal rozchod. Teraz ma oci pre plac.

Lenze Ty vies presne, co robi, aky je. Arogantny sebecky sviniar, ktory ma partnerku a hlada si dalsie. Snad mu to nezeries aj s navijakom, ved je to urazka a ukazkove podcenovanie zenskej inteligencie.

Mozes ho milovat, laska je slepa. Ale uvedom si, kam to vedie ? Do priepasti. Z Teba bude mat domacu sluzku, handru.

Ten clovek si Ta proste nezasluzi. Ked si toto vsetko pre neho urobila a nevie si to vazit, skoda toho casu, co si pri nom. Co by za to iny dal, mat taku obetavu priatelku, co ho podrzala aj ked bolo zle... Teraz chrapun uz nevie, co od dobroty.

Ak s nim zostanes, budes len stale nestastnejsia a situacia sa bude zhorsovat. Mozes mu dat sancu, ale sama vies, ako to dopadne, ked si Ta nevazi. Myslis, ze Ta miluje ? Omyl. Nehladal by si inu a nezranoval by Ta.

User_37597

tiez si myslim ze bolo by najidealnejsie pre teba ho pustit k vode.
na jeho potreby nehlad lebo pokial si spravne myslim ani on na teba nehladel ked si zakladal profili na zoznamovacich strankach.ak nechces byt neustale klamana tak odit.len ty vies zmenit tvoj momentalny stav.

2bodka

Vytiahla si ho z vody, ale utiera ho ina.. Vykasli sa na neho. Ziadny chlap nestoji za to, aby sme minali svoj drahocenny cas dufanim, ze sa zmeni. NIKTO sa nemeni. Zavri dvere, nadychni sa a vykroc vpred. Zijeme len raz, je nasou povinnostou byt stastny. Nie je to jediny chlap na svete!