Clinique make up

amanda23

SIMKA, mam krabicku od makeupu, ale nejake parabeny sa tam v zlozeni nepise, neviem, este co si mala na mysli, ake svinstva okrem tych parabenov...

amanda23

wuwu musim pozriet v obchode ten YSL make up co pises, ten nepoznam, ja uz od nich roky pouzivam korektor YSL- Touche Eclat a rozjasnovac v pere v jednom a neviem si vynachvalit, je to najkupovanejci korektor v UK vraj a najlespi podla svetovych vizazistov..

amanda23

dlho som pouzivala PERFEKTLY REAL 18, je celkom dobry aj kryje a prirodzene plet vyzera, je na zmiesanu plet, stredne kryci, teraz mam od nich PORE REFINING SOLUTIONS 6 na zmensenie porov a zmatnujuci, ale ten predtym bol lepsi, ale aj tak bol tusim najlepsi aky som kedy mala od LANCOME Teint idole ultra, alebo Estee Lauder Double Wear.

wuwu

ja mam od clinique - superbalanced makeup , za 29eur
no viac mi vyhovoval YvesSaintLaurent ( matt touch foundation) , kedze mam mastnu plet, a tento od clinique mi plet este viac premastuje .

sydney

ahoj, ja som mala nejaky moisture, na suchu a citlivu plet a zivote som nemala nic lepsieho na pleti,fakt. vo fann stal 29 eur, s isicom som ho mala za 26.je to dost,ale plet mam len jednu a ozeliem tricka a radsej si kupim nieco kvalitnejsie. vrelo odporucam :)v lete idem do usa a chystam sa ho tam kupit,hoc aj dve tuby do zasoby

dfdgerer

ja som mala od nich even better foundation,a to bolo nieco hrozne.teraz pouzivam clinique super moisture,a ten milujem!