neustale mam vytok , ake lieky zaberaju?

emnulita

hej viem čítala som tu o tej malinovej zmesi a aj na nete aj som písala na stránku toho dedka ale mne odpísali že na slovensko vôbec nedistribuju...neviem potom ako sa dostanú tej lekárne v trnave...no ale ide to to že som sa tam nejako ešte nedostala aby som ich kupila a skusila...a ty si ich skúšala a vôbec nepomohli?

AlexSandra

Co sa tyka malinovej zmesi, daj si do google: malinova zmes dedek korenar neplodnost. Malo by to liecit aj cysty, upravovat menzes, vytoky atd.

Mne osobne to proti kazdodennemu vytoku nepomohlo, ale nezavrhujem tento vyrobok. Vlastne... zaujimalo by ma, kolkym % bab s fyziologickym vytok pomohol/pomaha :)

Strasne zvedava som z jedineho dovodu: Znamej zabera uz po 1/2 dni, pripada mi to ako zazrak, ktoremu neviem porozumiet. Ako keby kvapky posobili na hormonalnu sustavu nejak a teda regulovali zliazky v posve obmedzit sekreciu. Teda obmedzit skoro na nulu

alenka_maxova

mne sa velmi osvedcili probiotika, ked som sa tam dole necitila dobre. Lenze ja som sa tam dobre necitila dva dni a bezala som k doktorke. Ty sa necitis dobre 6 rokov a odkladas navstevu gyndy? Chces povedat, ze si u nej este nikdy nebola? Lebo ak je ten vytok naozaj taky, ako opisujes, neverim, zeby si ho doktorka nevsimla...

emanuelita

kultivačné neviem čo presne myslíš ale robil mi naposledy výter a dával nejaké vyšetrenia z toho robiť...neozvali sa že by bol nejaký problém a dookola mi opakuje že výtok je normálny, aj ked ja sa necítim dobre :(

emanuelita

lekár aj tak nič nepomôže iba skúša ako na pokusnom králikovi...:( je to smutné ale je to tak...ale za pokus nič nedáš treba ísť skusiť aj lekára...ja už hladám však len alternatívne liečby nakoľko som toho skúsila fakt neskutočne veľa včetne podopry iminity probiotiká beriem nonstop aj vitamíny atd...aj voľno predajné výplachy a pod. chcela by som skusiť tu malinovu zmes len sa k nej neviem dostať a ako posledná možnosť liečiteľka luba albertová tiež som o nej veľa sa dočítala tu v súvislosti s týmto problémom...

natusa42

odpovedam ..vies ja by som sa neumyvala,ale ked to tak neprijemne zapacha,ze sa az hanbím :(:(ako ini to necitia,ale ja sama seba citim,a preto sa stale kupem :(

maruš

ja som využila na tomto portále informácie niektorých prispievateliek ktoré odporúčali liečbu u doktorky ľuby albertovej v blave. mala som trocha iný gynekologický problém, výtok bol len taký vedľajší produkt. po vyliečení nemám už ani výtok.

odpovedam

baby, ved je tam zobrazeny v hypertextovom odkaze, ked podrzite mys na nicku.
A co tak radsej lekar, ktory vam nasadi liecbu presne na vas problem?