CHcela by som si odfarbit nohy. Pomozete?

Príspevok v téme: CHcela by som si odfarbit nohy. Pomozete?
anička

ahojte baby, nasla som tu vela prispevkov ako odfarbovat peroxidom, ale stale neviem kolko % pouzit. kazdy vravi inak. tiez by ma zaujimalo ako dlho to nechat posobit. Podobny prispevok som myslim ze nasla trochu nizsie, ale tiez som sa nic moc nedozvedela, kedze chcem odfarbit nohy. mam tmavsie chlpky a uz som zufala. nechce sa mi ich stale holit. prosim, pomozte.. :D

zuzu6767

omg.. to nemyslíš vážne toto :)) takže ja som si niekedy chcela oholiť ruky.. nerob to este si nejako ublížiš.. podľa mňa Ťa to vekom prejde.. prekonaj sa a nič neodfarbuj!!!!

lionesssssss

no neviem, ja som prirodzená blondína, a chlpy na nohách mi ani nie je vidno, ale neviem si predstaviť, že by som si ich pravidelne neholila len preto, lebo ich mám svetlé (tie chlpy). aj svetlé chlpy sa na slnku lesknú a je to vidno, a navyše, ten nechutný pocit zarastených nôh..no neviem, ja sa v lete holím každý druhý deň bez ohľadu na to, že mi chlpy ani skoro nevidno

Magy

treba skusit napriklad kremy ako veet, ktore posobia aj korienky a pri pravidelnom pouzivani potom chlpky rastu stale mensie a jemnejsie, takze ich po case skoro ani nebude vidiet

anička

dakujem. niektori si mozno myslia, ze som sibnuta alebo co, ale ked je niekto blond tak to ma urcite jednoduchsie nez tmavovlasy clovek. a aj tak, chcem to len VYSKUSAT, urcite sa potom vratim k holeniu.

eva123: nebolo v tvojom komente trochu ironie??

miauu

pfuha
no ked uz si si ich zacala holit a dorastu ti budes to mat tmave a dlhe nie? neviem ci su blond dlhe chlpky zase vyhra..

jankaaaaaaaaa

young ved to je samozrejme ze treba pouzit aj melirovaci prasok aj peroxd dokopy.
a na chlpy staci 3%-6% podla tohho ake ich mas silne a tmave
pokozku by to poskodilo keby si to tam nechala extrra dlho. bezne sa to dava na fuzy na vlasy v kadernickych ci kozmetickych salonoch