ovulacia-prebieha

Marika214

Určitě doporučuji ovulační test Predictor Fertility. Je to nejjednodušší cesta, jak zjistit, kdy máte ovulaci.

lucilu

Heatherka- nesnazim sa. len som si citala nejaky clanok a uvedomila som si, ze ten hlien som mala tak 2x. a mam aj nejake problemy s pravidelnostou, tak som si len chcela overit, ci absencia toho hlienu znamena absenciu ovulacie. na nepravidelnu ms sa dava vacsinou antikoncepcia, co moj problem neriesi, lebo pri nej ovulacia nie je vobec. ale spytam sa lekara na to. dakujem za rady

Heatherka

no z jednej navstevy ti lekar asi nepovie kedy mas ovulku. ja som potrebovala tiez vediet, ze ci vobec mam ovulku tak som chodila na folikulometriu a potom mi bolo potvrdene aj zlte teliesko,cize ovulka bola. ak sa snazis o babo a nevies kedy mas polodne dni tak fakt potom ovulacne testy. kazde den ocikas , pocas celej dlzky cyklu :)
podla mna ti da nieco na hormony aby si mala pravidelnu MS.

lucilu

dakujem. meranie teploty som tak trochu zavrhla, lebo kazde rano vstavam o inom case a nechce sa mi aj cez vikend alebo dni, kedy mozem spat dlhsie vstavat o pol siestej. za gynekologom sa chystam, kvoli preventivke, tak mu to spomeniem. o tych testoch som si citala, tiez ich chem vyskusat, maju aj take vacie balenie jednorazovych. len som si uvedomila, ze naozaj vobec netusim, kedy mam ovulaciu. viem kedy to mam dostat, tak dni pred tym ma boli brucho, ale pri ovulacii nemam ziadne priznaky.

Heatherka

anamarie ved ja viem :D to som napisala len tak sedliacky. lebo ona sa pytala,ze ked nema hlien, ci nema aj ovulaciu. niektore baby nemaju viditelny hlien ....

anamarie

Heatherka - plodny hlien velmi pomaha spermiam k transportu. Nie je to len "uvolneny krcok". Nenadarmo sa mu hovori plodny hlien.
lucilu - urcite chod na hormonalny profil, nepravidelny menzes ti upravi lekar hormonmi.

Heatherka

hlien je len uvolneny krcok, nic viac. lekar ti urobi folikulometriu a pojdes na hormony. uvidi, ci mas dominantny folikul. alebo si skusmerat balanu teplotu alebo potom ovulacne testy