Prečo je to tak?!??

Príspevok v téme: Prečo je to tak?!??
sun559

Prečo chlapci ktorí sa mi veľmi páčia o mna neprejavia žiadny záujem, a naopak chalani ktorí sú mi totálne nesympatickí, ma neustále otravujú...som z toho velmi smutná :(
už mám 18 rokov a ešte nikdy ziadny vztah :((
Ale ja fakt neviem, kde robím chybu...
Prečo nemôžem mat toho svojho vysnívaného?

winki

Musíš si uvedomiť, že vzhľad je to najmenej, čím by mal tvoj budúci partner vynikať. Ale to príde časom neboj, nerieš to zbytočne a nechaj to plynúť a uvidíš zamiluješ sa.

eva123

Ja mám 17 a tiež som ešte nemala žiadny vzťah a nebola som zaľúbená, ale vôbec ma to netrápi, proste to ešte neprišlo...

anjelik

Nie je to zlé, máš právo si vybrať s kým chceš tráviť svoj čas. Nie je nikde napísané, že každý musí byť v 18 vo vzťahu..a v 22 vydatý a v 25 prvé dieťa. Nič nerobíš zle, okrem toho, že si zbytočne smutná a zbytočne sa zapodievaš blbosťami. Rieš školu, svoje vzdelanie a svoju budúcnosť..a nie to, s kým sa máš a nemáš stýkať. :o)

anjelik

Ale no tak, nie je trúba..:o) Je iba mladučká. Takže slniečko, prečo je to tak?? Lebo to tak vždy je..vždy chceme to , čo nemáme a odmietame to, čo máme. Možno keby si sa bližšie zoznámila s jedným z tých pre teba dokonalých, tak by si zistila, že ani to nie je ten pravý. Takže moja rada je...snívaj ďalej, študuj a toho pravého raz stretneš, nič si nezmeškala. Maj veľa kamarátov a kto vie, raz sa ten pravý zviditeľní a ty budeš sama prekvapená...:o)