Chcem zomrieť

Príspevok v téme: Chcem zomrieť
Peťo333

Už dlhšie nad tým uvažujem, že si zoberiem život. Absolútne ma už nebaví, nič ma nezaujíma, nemám z neho žiadne potešenie a mám ho neskutočne plné zuby. Chcel som si ho vziať už pred troma rokmi, ale bohužiaľ som uveril rečiam iných, že všetko raz prejde, že sa to zlepší a bude lepšie. Ale, nestalo sa tak. Presťahoval som sa do iného mesta, kvôli práci s nádejou, že bude lepšie, ale zhoršilo sa to. Posledné týždne už nejem poriadne, spím málo, ťažko sa mi vstáva, neustále myslím na samovraždu. Som unavený z toho, že si nemôžem nájsť kúsok šťastia, pritom som nikdy nikomu neodmietol pomôcť, každý sa mohol na mňa spoľahnúť, ale keď ja som po niečom túžil, tak sa to nikdy nedalo. Nevidím zmysel života, nechápem na čo mám žiť, keď nič z toho, po čom túžim sa mi neplní. Mám toho dosť. Chcem zaspať a už nevstať. Už proste nevládzem . . .

Larin

Jožko, tak tomu sa vraví chlapské slovo:)

--

Peťo, aj mne to pripadá, že máš klapky na ušiach. Vyslovene odmietaš akúkoľvek pomoc a radu. Ak ty sám nechceš, aby ti niekto pomáhal, tak si na toto fórum písal zbytočne. Asi som fakt zbytočne odhalila trochu svojho súkromia, aj keď je to anonymné, a stratila kopec času premýšľaním nad tým, čo ti napísať.
Komu niet rady, tomu niet pomoci.

Jožko

V prvom rade chceš byť zaujímvý. Potrebuješ počuť názor tých ostatných hlav prejavenú ľútosť. Nuž každý sme nejaký. Poradím ti jedno najdi si ženu a tá ťa dá hned do laty. Veľmi moc sa miluješ nato aby si si siahol na život. Preto tým zaťažuješ ostatných. Buď chlap a niečo dosiahni a nečakaj zo založenými rukami kedy ti šťastie spadne na hlavu. Zmeň životný štýl, začni športovať, prihlás sa na jazyky, začni stúhať premna za mna fujary len prosím ťa nerob zo seba chudáka. Rozmýšlal si nad tým že práve v tom je tvoj problém, že sa len lutuješ???

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

aliz

Niekde som počula taký český výrok. " Co je to štestí? Muška jenom zlatá".
Človek nemôže byť stále šťastný, šťastie ozaj priletí, zasvieti, odletí a znovu sa vráti. Každý prežíva radosť aj šťastie inak a každého urobí šťastným niečo iné. Ten šťastný na ulici možno prežíva radosť z toho že sa mu narodilo zdravé dieťa, alebo urobil úspešne pohovor v novom zamestnaní, či úspešne zmaturoval alebo jeho dieťa v škole dostalo dobrú známku. Nikto ale nie je šťastný večne. Radosť, hnev, šťastie, smútok, nám bolo dané do vienka, len z času na čas prevláda jeden nad druhým. Želám vám všetkým aby ste mali viacej toho pomysleného šťastia v sebe a viacej radosti zo života - ten je len jeden, napriek tomu že v dnešnej dobe veľmi zložitý.

ATIDE/ESMERA

Peťo, ani ja už neznesiem pohľad na šťastných ľudí, a dokonca ani to, keď mi o nich niekto čo i len rozpráva...ale zato si život neberiem :D Žijem ho aj nešťastná, apsoň zatiaľ som nešťastná. Možno sa ti všetko obráti na dobré

trojka333

život si dostal ako dar, rodičia ti umožnili narodiť sa, ty nemôžeš a nemáš právo si život vziať, keď si si ho sám nedal...nalož si s ním ako chceš, ale neber si ho...určite sú v tvojom okolí ľudia čo im na Tebe záleží a potrebujú ťa, porozprávaj im o svojich pocitoch, alebo zájdi za odborníkom

aglia tau

A preber sa. Koľko ľudí v dnešnej dobe je šťastných? Koľko ľudí je bez práce, bez strechy nad hlavou, žije sa ako tak od výplaty k výplate, niekedy ani to nestačí a tomuto hovoríš šťastie? 14 ročný chlapec chodí a zbiera bycykle a opravuje ich, aby pomohol rodičom uživiť deti.Tento chlapec nie je veľmi šťastný, ale nemá čas rozmýšľať nad blbosťami.

aglia tau

Peťo si strašný sebec,Tebe človek musí vynadať, aby si sa prebral. Lebo s TEbou to po dobrom nejde. Trepeš stále kraviny. A nenamýšľaj si, zasa až tak inteligentne nepíšeš. Píšu chlapi aj krajšie. A ešte jedna vec. Na jednej strane píšeš o otcovi, ako sa o neho bojíš, že má choré srdce a na druhej strane mu chceš tak veľmi ublížiť. A ty si myslíš, že by prežil správu, že si sa zabil? Tak sebče jeden , mysli na otca, on má určite rád život.

J111

Ako si len tam mozu zit, ked maju take platy? Kedy my budeme tam, kde oni? Asi nikdy. Tu sa k nicomu neda dopracovat, jedine k zdravotnym problemom.