Nebojíte sa konca sveta?

Príspevok v téme: Nebojíte sa konca sveta?
m,mlk

Je to najskôr hlúposť, koncov sveta tu už bolo až-až. Ale teraz tu na fóre som našla v jednej téme link na nejaké bizarné zvuky objavujúce sa po planéte. Že vraj to môže znamenať predzvesť blížiaceho sa konca sveta. Tiež to môže byť podvrh, ale keď som si tak predstavila, že som niekde v meste a zrazu počujem nejaké divné zvuky, tak by ma asi trafil šľak..

Loveme

Tu nejde tak o magický dátum,ako o to,že Mayom došiel kameň.Vedci popreli koniec sveta a mali by sme prežiť rok 2012. Och, koľká to radosť!

m,mlk

Vďaka všetkým, už ma tá blbá nálada z konca sveta prešla. Ale to my budeme mať len 21.12.2012, čo potom budú robiť ľudia, keď sa bude blížiť 21.12.2112? Veď už teraz viacerí blbnú z toho, a ten ďalší dátum je ešte "magickejší" :)

JaneTristo18

J111 - nemôžem z teba :-D :-D

Koniec sveta? Ja ho privítam s otvorenou náručou... a ináč... keby už nejaký ten koniec, ehm, nastal, tak sa treba pozerať ľudia. Lebo niečo také už vživote neuvidíte ;-).

A žiadny koniec sveta nepríde.

A ľudia určite vynašli liek na rakovinu, ale keďže zdravotníctvu idú oveľa väčšie prachy zo všetkých tých "liečení" ako keby tým úbožiakom mali prestrieť liek, tak takto ryžujú na zdraví ostatných.
Ale to je téma na iné diskusné fórum>

martina0222

Krasomil: no kto by takej ponuke odolal? :D Napokon, bolo by to pre dobro ľudstva... ľuďom netreba majetky, pekne nech do kostola chodia a dobrotu činia:)

Krasomil

martina0222: Přesně tak, nechtěla bys mi dělat asistentku? :D Byla bys spojení mezi mnou a věřícími, pak bychom se rozdělili fifty-fifty. :D

martina0222

...a tak by vzniklo nové náboženstvo "krasomilitánstvo" a všetci by verili, že existuješ, ale nikto nevie kde a ako vyzeráš, ale všetci by sme vedeli že vlastníš královstvo, do ktorého nás pustíš až po našej smrti:D ...čo je v prípade konca sveta už čoskoro!!

martina0222

Krasomil, nemusíš, takto to dávkuješ v pomere, že ešte sme schopní to všetko zachytiť. Privela filozofie by z nás spravilo "veriacich v pána Krasomila"