Nebojíte sa konca sveta?

Príspevok v téme: Nebojíte sa konca sveta?
m,mlk

Je to najskôr hlúposť, koncov sveta tu už bolo až-až. Ale teraz tu na fóre som našla v jednej téme link na nejaké bizarné zvuky objavujúce sa po planéte. Že vraj to môže znamenať predzvesť blížiaceho sa konca sveta. Tiež to môže byť podvrh, ale keď som si tak predstavila, že som niekde v meste a zrazu počujem nejaké divné zvuky, tak by ma asi trafil šľak..

martina0222

teda ja keď som videla ten film o konci sveta, tak som sa trochu bála. Normálne neverím podobným dokumentom... vlastne ani teraz, ale keby sa to stalo, tak by ma to mrelo... Mám dosť dôležité plány po roku 2012...

Maoam

nie, vobec sa nebojim konca sveta, ak ma byt, tak bude
a ked nebude, tak nebude

coho sa mam bat? umrieme tak ci tak, raz...

ajajja, nebud taka manipulovatelna a hlavne nebud taka ustrachana

zi pre tento moment

ajajaja

ja nechapem,ako si mozete byt taki isti ,ze ide o podvrh...tie zvuky su podla mna pravdive...len o co ide...tazko povedat...ale bola by sranda,keby ti,co si teraz myslia,ze je to fake, zajtra nieco take poculi :D :D :D

ATIDE/ESMERA

Ja s akonca sveta bojím, som veriaca, veriaci človek bys a báť nemal, ale možno práve preto, uvedomujem si, aká som, všetky svoje slabiny a poklesky a tak, a tak sa bojím, že sa predsa len nezachránim

cx600

Tie zvuky aj mňa zaujali, ale môžem ťa upokojiť, ide o podvrh pretože vždy je to ten istý zvuk a zistilo sa, že ide o soundtrack z jednej PC hry. Síce nevedia, kto a ako tie zvuky vydáva/púšťa, ale je určite dokázané to, že to musel robiť človek.

A ja sa konca sveta.. čo ja viem.. v mojej momentálnej situácii sa ani nebojím, pretože ako napísala eva123, ukončilo by to trápenie..

Skôr sa bojím že prídu vojny. A ono by ani nevadilo vojna ako vojna ale vojna v podobe jadrovej vojny, je už iný rozmer a to je to, čoho sa bojím asi najviac.

megi118

ak veríš v Boha,nie je v Biblii napísane že bude koniec sveta,iba to že príde čas,ked zlí ľudia budú odstránení zo zeme,a prežijú iba dobrí.Budú žiť naveky.

J111

Ako by povedal klasik, sme na konecniku chlapi:D
Tak, tak, uz je s nami amen. Ale ja si skor myslim, ze sa prd stane.