Ako dlho ste bez práce?

jajaja295.

a zahranicie uz tiez nie je vyhra...neda sa tam zarobit, ako kedysi...a kto by chcel robit opatrovatelky deckam alebo starym ludom?

jajaja295.

vzdelanie sa dnes moc neoplati, pokial nemate znamosti, tak vam ako absolventovi nikto pracu neda...bohuzial, to je realita

Maoam

lionesssssss, myslela som investicia do skoly, ktora je perspektivna, stale su take odbory (jazyky, technika, zdravotnictvo, atd), samozrejme ze nie VS typu socialna praca alebo historia, to je jasne :-)

alebo nech idu do zahranicia, na rok-dva, naucia sa ovela lepsie jazyk, trocha sa otukaju, trocha si zarobia, ziskaju skusenosti a mozno sa im aj tam naskytne lepsia prilezitost, teda ak mozu a doma ich nedrzi nieco, pre co odist nemozu

lionesssssss

Maomam, no neviem, či sa investícia do vzdelania oplatí. opýtaj sa ATIDE/ESMERA ako sa jej oplatilo študovať. už 4 rok je nezamestnaná

lionesssssss

ATIDE/ESMERA, tak keď si vyštudovala tak prudko perspektívny odbor ako je história, tak sa ani nečudujem. ale robota sa vždy nájde keď sa chce, hlavne ľudia s VŠ. len to bude niečo celkom iné ako si vyštudovala

Maoam

alebo to preklente nejakou skolou, vzdy lepsie ako sediet doma a nerobit nic a investicia do vzdelania sa vzdy vyplati

ATIDE/ESMERA

jááj, tak to veľa šťastia, ja som pred 4 rokmi skončila VŠ a odvtedy som prakticky prácu nemala, ak enrátam abs. prax a robtou na 3 mesiace... Šibe mi z toho, haraší, chytám depky, nechcelo sa mi žiť už, takže asi takto na mňa pôsobil pobyt doma bez práce, stačí? Akb y som mala peniaze, idem štduovať aj interne ešte, len aby som nebola doma, uvažujem už nad všeličím