Ako sa da odhaliť kradnuty mobil

Príspevok v téme: Ako sa da odhaliť kradnuty mobil
prosim radu

dobry den vcera sa mi stala taka situacia , bol mi ukradnuty mobil dotykovy displej s tych lepsich chcela by som sa opytat ako sa da zistit , kde sa mobil nachadza , a kto ho ma viem ze sa to chodi hlasit na policiu ale dokaza policia najst toho kto mi ho odcudzil ? inak co moze s tym mobilom urobit ten kto ho ma lebo som pocula ze sa da prepalit softver a uz ho nenajdu je to pravda prosim :(

araz

mne raz prislo toto do mailu,ale bolo to ešte v roku 2009 :-D, tak ani neviem či je to realne,ale hovadina,ale urcite by som tu policiu aspon skusila...

UPOZORNENIE:
________________

Keď na svojom mobilnom telefóne (pokým ho ešte máte) vyťukáte (hviezdička,mriežka, 06,mriežka)

*#06#

na displeji sa zobrazí výrobné číslo vášho aparátu (IMEI) - pätnásťmiestne. Niekam si ho poznačte a

zapamätajte. V prípade straty alebo odcudzenia telefónu nahláste toto číslo vášmu operátorovi. Ten

dokáže váš prístroj zablokovať a aj po výmene SIM karty bude telefón nepoužitežný. Pravdepodobne už

svoj telefón neuvidíte, ale ktokoľvek ho medzitým nadobudol, nemôže ho použiť, ani poctivo predať. Ak

sa to naučíme robiť všetci, nebude nikto mať dôvod telefóny kradnúť.

Podľa IMEI môže polícia nájsť nového používateľa a telefón zhabať a vrátiť pôvodnému majiteľovi.

prosim radu

no ano to bol troska omyl s tou temou ani som si to nevsimla prosim neberte to do uvahy ze akejkategorii to bolo pisane to fakt sa neda zistit cez policiu kde ten mobil bude tak fakt nebudu riesit s tym nic a neda sa nejako vystopovat caz operatora ked to tam pojdem oznamit ?

prosim radu

no ano to bol troska omyl s tou temou ani som si to nevsimla prosim neberte to do uvahy ze akejkategorii to bolo pisane to fakt sa neda zistit cez policiu kde ten mobil bude tak fakt nebudu riesit s tym nic a neda sa nejako vystopovat caz operatora ked to tam pojdem oznamit ?

sweater*

kamosovi tak policia nasla mobil, takze ja by som to siel nahlasit, za vyskusanie nic nedas. normalne mu ho nasli podla GPS signalu takze..

Heatherka

magy, ked si si nevsimol je tu kategoria temy nesuvisiace so zdavim :) chce radu , tak nato je tu toto forum :)

a policia s tym neurobi vobec nic, ich to nezaujima a netrapi. bohuzial nic s tym neurobis a mozes setrit na novy tmobil....