Pychanie B12stky

divababa

A este k tvojej otazke B12,neporadim ti lebo neviem ci to pomaha na plet. Viem, ze to pomaha pri chudokrvnosti ale ci to posobi dobre aj na plet to naozaj neviem :(

divababa

OOO tak to ste jej pomohli!!!! zda sa mi ,ze je to tu o zdravi, alebo inkvizicia o pravopise?Mozte byt na seba hrde ake ste mudre.....hlavne, ze vam ide pravopis, ale chcelo by to aj trochu pokory a pochopenia.

tpch1

akne je presne definovane ochorenie, moja, takze ziadne "kazdy pod tym rozumie nieco ineho". Inak plati vsetko, co som ti napisala, aj nadalej.

B12

no pozri sa , blb ma nenazyvaj,netreba mi hned nadavat.myslim ze kazdy ma nieco ine pod pojmom akne,pretoze niektori ludia povazuje akne ked su tam cysty atd a niektori nepovvazuju za akne uhry..a ved to je jedno podla mna.,neriesim to

tpch1

ty nemas akne, ale uhry? ty si riadny blb, vsak uhry su forma akne. Moja, chod si studovat nejaku ucebnicu a nesnaz sa liecit sa, evidentne na to nemas kapacitu...prenechaj to odbornikom, OK?

B12

0vecka.no dakujem! presne tak.slovencinu niak neprektizujem.az na to ze ja sa k tej slovencine nedostanem ani 2 krat do tyzdna:D iba tu, ked tak