Pes z útulku

Príspevok v téme: Pes z útulku
lukkk123

Dobrý deň, dnes ráno mi zdochlo trojmesačné šteniatko, zrejme na otravu. Mal som ho z útulku, približne 4 dni. Začal zvracať, mal krvavú hnačku, nejedol, nepil, stále ležal... včera som s ním bol na pohotovosti, kde mu dal infúziu a injekcie, dnes ide na pitvu :(

V útulku má tento psík ešte sestru. Budú mi ju chcieť dať, keď sa dozvedia, že prvý psík ktorého mi dali zdochol?

Ďakujem

dedy

tých chorôb čo postihujú najmä mladé psy je viac, určite pred príchodom ďalšieho mladého psa by bolo potrebné dostatočne vydezinfikovať miesta, kde sa uhynutý psík zdržiaval (či to bol byt, dvor), aby neochorel aj ďalší pes ak si nejakého donesiete

lukkk123

Takže, do útulku som volal ale jeho sestru tam už nemali, teraz som sa vrátil z pitvy a zistili sme, že zomrel kvôli nejakej baktérii...
Parvoviróza to nebola...

dedy

Určite zavolaj do útulku a povedz čo sa stalo, je možné že psík neumrel na otravu, ale možno mal aj nejakú infekčnú chorobu napr. parvovirózu, možno to má i jeho sestra. Podľa toho na čo umrel závisí, či ti ďalšieho psíka dajú.

ATIDE/ESMERA

Tak tam skús zavolať, a ešte sa uisti, či aj jeho psia sestrička náhodou nemá nejakú chorobu alebot ak..ak by to s tým súviselo. Chudák psík